PublishPress Permissions Free 4.8.2 - en to nl-NL translation catalogue (1097 entries)

note: Description of the plugin
en: PublishPress Permissions allows you to enable or deny access to posts, pages, categories, tags and more.
nl-NL: PublishPress Permissions stelt je in staat om toegang tot berichten, pagina's, categorieën, tags en meer in te schakelen of te weigeren.

en: Edit Tag for All Post Types
nl-NL: Tag bewerken voor alle berichttypen

en: Edit Tag for Posts
nl-NL: Tag bewerken voor berichten

en: Advanced Custom Fields
nl-NL: Geavanceerde Aangepaste Velden

en: Control front-end access to Field Groups with advanced permission management.
nl-NL: Beheer de toegang tot de front-end voor Field Groups met geavanceerd permissiebeheer.

en: Control access to Field Groups
nl-NL: Toegang tot Velden Groepen beheren

en: Front-end visibility restrictions
nl-NL: Beperkingen voor front-end zichtbaarheid

en: Integration with permission groups
nl-NL: Integratie met machtigingsgroepen

en: Compatibility with Edit Permissions in Beaver Builder.
nl-NL: Compatibiliteit met Bewerk Machtigingen in Beaver Builder.

en: Beaver editor integration
nl-NL: Beaver editor integratie

en: Widget-level permission controls
nl-NL: Machtiging controles op widgetniveau

en: Template access restrictions
nl-NL: Beperkingen voor toegang tot sjablonen

en: Forum-specific permissions for bbPress with detailed control over forum access and participation.
nl-NL: Forum-specifieke permissies voor bbPress met gedetailleerde controle over forumtoegang en deelname.

en: Forum-specific permissions
nl-NL: Forum-specifieke machtigingen

en: Topic creation restrictions
nl-NL: Beperkingen voor het aanmaken van onderwerpen

en: Forum access controls
nl-NL: Forumtoegangscontroles

en: Assign post and term permissions to BuddyPress groups for enhanced content control.
nl-NL: Ken post- en term-permissies toe aan BuddyPress-groepen voor verbeterde inhoudscontrole.

en: Assign post permissions to BuddyPress groups
nl-NL: Ken postrechten toe aan BuddyPress-groepen

en: Assign term permissions to BuddyPress groups
nl-NL: Ken termrechten toe aan BuddyPress-groepen

en: Group-based content permissions
nl-NL: Groepsgebonden inhoudrechten

en: CMS Tree View
nl-NL: CMS Boomweergave

en: Compatibility with Edit Permissions in CMS Tree View.
nl-NL: Compatibiliteit met Bewerken van Rechten in CMS Boomweergave.

en: Permission-aware tree view
nl-NL: Rechtenbewuste boomweergave

en: Hierarchical content controls
nl-NL: Hiërarchische inhoudscontroles

en: Compatibility with Edit Permissions in Elementor.
nl-NL: Compatibiliteit met Bewerken van Rechten in Elementor.

en: Elementor editor integration
nl-NL: Integratie van Elementor-editor

en: The Events Calendar
nl-NL: De Evenementen Kalender

en: Apply permission controls to events and event-related content.
nl-NL: Pas toegangscontroles toe op evenementen en evenementgerelateerde inhoud.

en: Event post permissions
nl-NL: Evenement postrechten

en: Event taxonomy controls
nl-NL: Evenement taxonomiecontroles

en: Nested Pages
nl-NL: Geneste Pagina's

en: Compatibility with Edit Permissions in Nested Pages.
nl-NL: Compatibiliteit met Bewerken van Rechten in Geneste Pagina's.

en: Permission-aware nested view
nl-NL: Toegangsbewuste geneste weergave

en: Quick edit integration
nl-NL: Snelle bewerkingsintegratie

en: PublishPress Statuses
nl-NL: PublishPress Statussen

en: Compatibility with PublishPress Statuses plugin.
nl-NL: Compatibiliteit met de PublishPress Statussen-plugin.

en: Custom status permissions
nl-NL: Aangepaste statusrechten

en: Workflow-specific access controls
nl-NL: Workflow-specifieke toegangscontroles

en: Status-based editing capabilities
nl-NL: Statusgebaseerde bewerkingsmogelijkheden

en: Filter search results based on View Permissions for secure content discovery.
nl-NL: Filter zoekresultaten op basis van Bekijkpermissies voor veilige inhoudsontdekking.

en: Search result filtering
nl-NL: Filteren van zoekresultaten

en: Permission-aware indexing
nl-NL: Toegangsbewuste indexering

en: Secure content discovery
nl-NL: Veilige inhoudsontdekking

en: Compatibility with SearchWP term filtering for advanced search capabilities.
nl-NL: Compatibiliteit met SearchWP termfiltering voor geavanceerde zoekmogelijkheden.

en: Permission-aware search results
nl-NL: Toegangsbewuste zoekresultaten

en: Term-based filtering
nl-NL: Termgebaseerde filtering

en: Advanced search controls
nl-NL: Geavanceerde zoekcontroles

en: Apply permission controls to WooCommerce products and product categories.
nl-NL: Toepassen van toegangscontroles op WooCommerce-producten en productcategorieën.

en: Product permissions
nl-NL: Productrechten

en: Product category controls
nl-NL: Productcategorie-controles

en: Multilingual support with permission synchronization across content translations.
nl-NL: Meertalige ondersteuning met synchronisatie van permissies over inhoudvertalingen.

en: Permission synchronization across translations
nl-NL: Synchronisatie van machtigingen over vertalingen

en: Language-specific content access
nl-NL: Taal specifieke toegang tot inhoud

en: Multilingual permission management
nl-NL: Meertalige machtigingsbeheer

en: Exclude restricted posts from XML sitemaps to maintain proper SEO indexing.
nl-NL: Beperkte berichten uitsluiten van XML-sitemaps om een correcte SEO-indexering te behouden.

en: Sitemap filtering for restricted content
nl-NL: Sitemapfiltering voor beperkte inhoud

en: Search engine visibility controls
nl-NL: Zichtbaarheid controles voor zoekmachines

en: Permission-aware XML sitemaps
nl-NL: Machtiging-bewuste XML-sitemaps

en: Compatibility with YooTheme builder and term permissions.
nl-NL: Compatibiliteit met YooTheme-builder en termmachtigingen.

en: Builder interface compatibility
nl-NL: Compatibiliteit van de builderinterface

en: Term permission integration
nl-NL: Integratie van termmachtigingen

en: Template access controls
nl-NL: Toegang tot sjablonen-controles

en: Viewing
nl-NL: Bekijken

en: Access Circles
nl-NL: Toegangscirkels

en: Editing Permissions
nl-NL: Bewerkingsmachtigingen

en: Compatibility Pack
nl-NL: Compatibiliteitspakket

en: File Access
nl-NL: Bestandstoegang

en: Membership
nl-NL: Lidmaatschap

en: User Posts
nl-NL: Gebruikersberichten

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members.
nl-NL: Zichtbaarheids- en redactionele cirkels blokkeren de toegang tot inhoud die niet door andere groepsleden is geschreven.

en: Post-specific and category-specific permissions for creation and editing.
nl-NL: Specifieke vergunningen voor het maken en bewerken van berichten en categorieën.

en: Integration with ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML and other plugins; enhanced Multisite support.
nl-NL: Integratie met ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML en andere plugins; verbeterde Multisite-ondersteuning.

en: On the site front end, display teaser text for unreadable posts instead of hiding them.
nl-NL: Toon teasertekst voor onleesbare berichten in plaats van ze te verbergen op de front-end van de site.

en: Restrict direct file requests based on user's access to the page a file is attached to.
nl-NL: Beperk directe bestandsverzoeken op basis van de toegang van de gebruiker tot de pagina waaraan een bestand is gekoppeld.

en: Time-limit access customizations by delaying or expiring Permission Group membership.
nl-NL: Tijdslimiet voor toegang aanpassingen door het uitstellen of verstrijken van het lidmaatschap van de Permissiegroep.

en: Auto-create a page for each user of specified roles. Compatible with several Team / Staff plugins.
nl-NL: Automatisch een pagina maken voor elke gebruiker met specifieke rollen. Compatibel met verschillende Team / Staff-plugins.

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members. Any WP Role, BuddyPress Group or custom Group can be marked as a Circle for specified post types.
nl-NL: Zichtbaarheids- en redactionele cirkels blokkeren de toegang tot inhoud die niet door andere groepsleden is geschreven. Elke WP-rol, BuddyPress-groep of aangepaste groep kan als een cirkel worden gemarkeerd voor specifieke posttypes.

en: Supports content-specific permissions for editing, term assignment and page parent selection. In combination with other modules, supports workflow statuses, PublishPress and PublishPress Revisions.
nl-NL: Ondersteunt inhoud-specifieke permissies voor bewerking, termtoewijzing en selectie van pagina-ouder. In combinatie met andere modules ondersteunt het workflowstatussen, PublishPress en PublishPress Revisions.

en: Adds compatibility or integration with ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML, various other plugins. Configure any BuddyPress Group as a Permissions Group. For multisite, provides network-wide Permission Groups.
nl-NL: Voegt compatibiliteit of integratie toe met ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML en verschillende andere plugins. Configureer elke BuddyPress-groep als een Permissiegroep. Voor multisite biedt het netwerkbrede Permissiegroepen.

en: On the site front end, replace non-readable content with placeholder text. Can be enabled for any post type. Custom filters are provided but no programming is required for basic usage.
nl-NL: Vervang niet-leesbare inhoud met plaatsaanduidingstekst op de front-end van de site. Kan worden ingeschakeld voor elk posttype. Er zijn aangepaste filters beschikbaar, maar er is geen programmering vereist voor basisondersteuning.

en: Filters direct file access, based on user's access to post(s) which the file is attached to. No additional configuration required. Creates/modifies .htaccess file in uploads folder (and in main folder for multisite).
nl-NL: Filtert directe bestands toegang, op basis van de toegang van de gebruiker tot het/ de post(s) waaraan het bestand is gekoppeld. Geen extra configuratie vereist. Creëert/wijzigt het .htaccess-bestand in de uploads-map (en in de hoofdmap voor multisite).

en: Allows Permission Group membership to be date-limited (delayed and/or scheduled for expiration). Simple date picker UI alongside group membership selection.
nl-NL: Stelt in dat het lidmaatschap van de Permissiegroep datumspecifiek kan zijn (uitgesteld en/of gepland voor vervaldatum). Eenvoudige datumkiezer UI naast de selectie van groepslidmaatschap.

en: Create or synchronize posts to match users. Designed for Team / Staff plugins, but with broad usage potential.
nl-NL: Maak of synchroniseer berichten om overeen te komen met gebruikers. Ontworpen voor Team / Staff-plugins, maar met brede gebruiksmogelijkheden.

en: If you like %s, please leave us a %s rating. Thank you!
nl-NL: Als je %s leuk vindt, laat ons dan alstublieft een %s beoordeling achter. Dank je!

en: About PublishPress Permissions
nl-NL: Over PublishPress Permissies

en: About
nl-NL: Over

en: Permissions Documentation
nl-NL: Documentatie van machtigingen

en: Documentation
nl-NL: Documentatie

en: Contact the PublishPress team
nl-NL: Neem contact op met het PublishPress-team

en: Permission Group
nl-NL: Machtigingsgroep

en: Specific Permissions: restrictions ('Blocked') take priority over additions ('Enabled')
nl-NL: Specifieke permissies: beperkingen ('Geblokkeerd') hebben prioriteit boven toevoegingen ('Ingeschakeld')

en: Specific Permissions: no restrictions ('Blocked') can be applied to custom-defined groups
nl-NL: Specifieke machtigingen: geen beperkingen ('Geblokkeerd') kunnen worden toegepast op aangepaste gedefinieerde groepen

en: Extra Roles assignment available for {All} and {Anonymous} metagroups
nl-NL: Extra roltoewijzing beschikbaar voor {All} en {Anonymous} metagroepen

en: Allow the {All} and {Anonymous} metagroups to be granted specific reading permissions for private content
nl-NL: Sta de {All} en {Anonymous} metagroepen toe om specifieke leesmachtigingen voor privé-inhoud te krijgen

en: Users who have specific editing permissions for a post or attachment can also delete it
nl-NL: Gebruikers die specifieke bewerkingsmachtigingen voor een bericht of bijlage hebben, kunnen het ook verwijderen

en: Users who have custom editing permissions for an attachment can also delete it
nl-NL: Gebruikers die aangepaste bewerkingsmachtigingen voor een bijlage hebben, kunnen het ook verwijderen

en: Disable front end filtering if logged user is a content administrator (normally filter to force inclusion of readable private posts in get_pages() listing, post counts, etc.
nl-NL: Schakel filtering aan de voorkant uit als de ingelogde gebruiker een inhoudsbeheerder is (normaal filter om de opname van leesbare privé-berichten in get_pages() lijst, berichttelling, enz. af te dwingen.

en: Disable front end filtering for all users (subject to limitation by PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)
nl-NL: Schakel filtering aan de voorkant uit voor alle gebruikers (onder voorbehoud van beperking door PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)

en: Comma-separated list of post types to limit the effect of PP_UNFILTERED_FRONT and apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )
nl-NL: Komma-gescheiden lijst van berichttypes om het effect van PP_UNFILTERED_FRONT te beperken en apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' ) toe te passen

en: Specific Permissions: additions ('Enabled') are not applied, cannot be assigned
nl-NL: Specifieke machtigingen: toevoegingen ('Ingeschakeld') worden niet toegepast, kunnen niet worden toegewezen

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'post' type
nl-NL: Wijs geen specifieke machtigingen toe of pas deze niet toe voor het 'bericht' type

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'page' type
nl-NL: Wijs geen specifieke machtigingen toe of pas deze niet toe voor het 'pagina' type

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'media' type
nl-NL: Wijs geen specifieke machtigingen toe of pas deze niet toe voor het 'media' type

en: Don't assign or apply specific permissions for the specified custom post type
nl-NL: Wijs geen specifieke machtigingen toe of pas deze niet toe voor het opgegeven aangepaste berichttype

en: Include scheduled posts in the posts query if user can edit them
nl-NL: Inclusief geplande berichten in de berichtenquery als de gebruiker ze kan bewerken

en: Don't filter term post counts in get_terms() call
nl-NL: Filter geen term berichttelling in get_terms() oproep

en: Leave unreadable posts on WP Navigation Menus
nl-NL: Laat onleesbare berichten op WP-navigatiemenu's

en: Don't apply CSS to hide empty Nav Menus
nl-NL: Pas geen CSS toe om lege navigatiemenu's te verbergen

en: For legacy Nav Menus, hide empty nav menu div
nl-NL: Verberg lege navigatiemenu-div voor legacy navigatiemenu's

en: Leave terms with no readable posts on WP Navigation Menus
nl-NL: Laat termen zonder leesbare berichten op WP-navigatiemenu's

en: When Teaser is applied with Redirect enabled, append original url as redirect_to argument
nl-NL: Wanneer Teaser wordt toegepast met Redirect ingeschakeld, voeg de oorspronkelijke URL toe als redirect_to argument

en: For Teaser compatibility, specify a redirect argument to use instead of redirect_to
nl-NL: Voor Teaser-compatibiliteit, geef een redirect-argument op om te gebruiken in plaats van redirect_to

en: For Teaser compatibility, specify an additional redirect argument other than redirect_to
nl-NL: Voor Teaser-compatibiliteit, geef een extra redirect-argument op anders dan redirect_to

en: For Teaser compatibility, prevent the pp_permissions argument from being appended to redirects
nl-NL: Voor Teaser-compatibiliteit, voorkom dat het pp_permissions argument wordt toegevoegd aan redirects

en: Filter priority for 'get_pages' filter (default: 1)
nl-NL: Filterprioriteit voor 'get_pages' filter (standaard: 1)

en: Don't include readable private pages in the Pages widget or other wp_list_pages() / get_pages() results
nl-NL: Neem leesbare privépagina's niet op in de Pagina's-widget of andere wp_list_pages() / get_pages() resultaten

en: If some pages have been suppressed from get_pages() results, change child pages' corresponding post_parent values to a visible ancestor
nl-NL: Als sommige pagina's zijn onderdrukt in de get_pages() resultaten, wijzig dan de bijbehorende post_parent waarden van kindpagina's naar een zichtbare voorouder

en: Never modify the post_parent value in the get_pages() result set, even if some pages have been suppressed
nl-NL: Wijzig nooit de post_parent waarde in de get_pages() resultaatsset, zelfs niet als sommige pagina's zijn onderdrukt

en: For performance, change the get_pages() database query to return only a subset of fields, excluding post_content
nl-NL: Voor prestaties, wijzig de get_pages() databasequery om alleen een subset van velden terug te geven, exclusief post_content

en: Don't apply content teaser to get_pages() results (leave unreadable posts hidden)
nl-NL: Pas geen inhoud teaser toe op get_pages() resultaten (laat onleesbare berichten verborgen)

en: If some terms have been suppressed from get_terms() results, change child terms' corresponding parent values to a visible ancestor
nl-NL: Als sommige termen zijn onderdrukt in de get_terms() resultaten, wijzig dan de bijbehorende ouderwaarden van kindtermen naar een zichtbare voorouder

en: Never modify the parent value in the get_terms() result set, even if some terms have been suppressed
nl-NL: Wijzig nooit de ouderwaarde in de get_terms() resultaatsset, zelfs niet als sommige termen zijn onderdrukt

en: Set Author to current user if autoset_post_author / autoset_page_author capability is assigned
nl-NL: Stel Auteur in op huidige gebruiker als autoset_post_author / autoset_page_author bevoegdheid is toegewezen

en: Leave Media Library with normal access criteria based on user's role capabilities
nl-NL: Verlaat Media Bibliotheek met normale toegangscriteria op basis van de rolcapaciteiten van de gebruiker

en: Accommodate front end uploading solutions that require page editing capabilities for the async upload request
nl-NL: Accommodeer oplossingen voor het uploaden aan de voorkant die pagina-bewerkingscapaciteiten vereisen voor het asynchrone uploadverzoek

en: Treat media attached to unregistered post types as unattached, to avoid improper and confusing filtering
nl-NL: Behandel media die zijn gekoppeld aan niet-geregistreerde berichttypen als niet-koppeld, om onjuiste en verwarrende filtering te vermijden

en: Attached Files Private setting available
nl-NL: Privé-instelling voor bijgevoegde bestanden beschikbaar

en: Comma-separated list of mime types to exclude from File Access filtering
nl-NL: Lijst van mime-types, gescheiden door komma's, om uit de bestands toegang filtering uit te sluiten

en: Comma-separated list of mime types to include in File Access filtering (bypassing others)
nl-NL: Komma-gescheiden lijst van mime-types om op te nemen in Bestands Toegangsfiltering (andere omzeilen)

en: When file access is blocked, do not set the WP_Query 404 / 403 property
nl-NL: Wanneer bestands toegang is geblokkeerd, stel de WP_Query 404 / 403-eigenschap niet in

en: HTTP status code to send when file access is blocked
nl-NL: HTTP-statuscode die moet worden verzonden wanneer bestands toegang is geblokkeerd

en: On Users listing, Permission groups in custom column are list filter links instead of group edit links
nl-NL: Op de Gebruikerslijst zijn de Machtigingsgroepen in een aangepaste kolom lijstfilterlinks in plaats van groepsbewerkingslinks

en: Unlock Permissions > Settings > Core > Admin Back End > 'Hide non-editable posts'
nl-NL: Ontgrendel Machtigingen > Instellingen > Kern > Admin Achterkant > 'Verberg niet-bewerkbare berichten'

en: Within the async-upload.php script, filter author's retrieval of the attachment they just uploaded
nl-NL: Binnen het async-upload.php script, filter de auteur's ophalen van de bijlage die ze zojuist hebben geüpload

en: Don't filter comment display or moderation within wp-admin
nl-NL: Filter niet de weergave of moderatie van opmerkingen binnen wp-admin

en: Allow Administrators to be added to Permission Groups, even though they are not restricted
nl-NL: Sta toe dat beheerders worden toegevoegd aan Machtigingsgroepen, ook al zijn ze niet beperkt

en: If propagating permissions are assigned to a page branch, overwrite any explicitly assigned permissions in sub-pages
nl-NL: Als er propagatie-machtigingen zijn toegewezen aan een pagina-tak, overschrijf dan eventuele expliciet toegewezen machtigingen in subpagina's

en: Max number of specific permissions to insert in a single database query (default 1000)
nl-NL: Maximaal aantal specifieke machtigingen om in één databasequery in te voegen (standaard 1000)

en: Don't tweak the admin menu indexes to position Permissions menu under Users
nl-NL: Pas de admin menu-indexen niet aan om het permissiemenu onder gebruikers te positioneren

en: Don't add a Permissions menu. Instead, add menu items to the Users and Settings menus.
nl-NL: Voeg geen Machtigingen-menu toe. Voeg in plaats daarvan menu-items toe aan de Gebruikers- en Instellingenmenu's.

en: Customize Permissions screen title for Groups
nl-NL: Pas de titel van het permissiescherm aan voor groepen

en: Customize Permission Groups caption on user profile
nl-NL: Pas de bijschrift van de permissiegroepen aan op het gebruikersprofiel

en: Only one group is selectable on Add User screen
nl-NL: Slechts één groep is selecteerbaar op het scherm Gebruiker toevoegen

en: Only one group is selectable on Edit User screen
nl-NL: Slechts één groep is selecteerbaar op het scherm Gebruiker bewerken

en: Display a custom hint on Permissions > User Groups
nl-NL: Toon een aangepaste hint op Machtigingen > Gebruikersgroepen

en: Max number of non-hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
nl-NL: Maximaal aantal niet-hiërarchische berichten / termen dat tegelijk kan worden weergegeven (per pagina)

en: Max number of hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
nl-NL: Maximaal aantal hiërarchische berichten / termen dat op één keer (per pagina) weergegeven kan worden

en: Disable auto-determination of how many levels of page tree to make visble by default. Instead, use specified value.
nl-NL: De automatische bepaling van hoeveel niveaus van de paginaboom standaard zichtbaar moeten zijn, uitschakelen. Gebruik in plaats daarvan de opgegeven waarde.

en: Target number of visible pages/terms, used for auto-determination of number of visible levels
nl-NL: Doel aantal zichtbare pagina's/termen, gebruikt voor de automatische bepaling van het aantal zichtbare niveaus

en: Make search function on the post selection metabox look at post content
nl-NL: Laat de zoekfunctie in de berichtselectiemetabox kijken naar de inhoud van het bericht

en: Make search function on the post selection metabox look at post excerpt
nl-NL: Laat de zoekfunctie in de berichtselectiemetabox kijken naar de samenvatting van het bericht

en: Search by last name instead of display name
nl-NL: Zoek op achternaam in plaats van weergavenaam

en: User field to search by default
nl-NL: Gebruikersveld om standaard op te zoeken

en: User meta fields selectable for search (comma-separated)
nl-NL: Selecteerbare gebruikersmeta-velden voor zoekopdrachten (door komma's gescheiden)

en: User meta fields which should be treated as numeric (comma-separated)
nl-NL: Gebruikersmeta-velden die als numeriek moeten worden behandeld (door komma's gescheiden)

en: User meta fields which should be treated as boolean (comma-separated)
nl-NL: Gebruikersmeta-velden die als boolean moeten worden behandeld (door komma's gescheiden)

en: Use display name for search results instead of user_login
nl-NL: Gebruik weergavenaam voor zoekresultaten in plaats van user_login

en: When synchronizing role metagroups to currently defined WP roles, don't delete groups for previously defined WP roles.
nl-NL: Wanneer rolmetagroepen worden gesynchroniseerd met momenteel gedefinieerde WP-rollen, verwijder dan geen groepen voor eerder gedefinieerde WP-rollen.

en: Force detection of WP user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database.
nl-NL: Forceer detectie van WP-gebruikersrollen die dynamisch worden toegevoegd maar niet in de WP-database zijn opgeslagen.

en: To save memory on front end access, don't register any filters related to content editing
nl-NL: Om geheugen te besparen op de voorkanttoegang, registreer geen filters gerelateerd aan inhoudsbewerking

en: Attached media do not have any comments, so don't append clauses to comment queries for them
nl-NL: Aangehechte media hebben geen opmerkingen, voeg daarom geen clausules toe aan opmerkingenqueries voor hen

en: Reduce overhead of pages query (in get_pages() and wp-admin) by defaulting fields to a set list that does not include post_content
nl-NL: Verminder de overhead van pagina-query (in get_pages() en wp-admin) door velden standaard in te stellen op een setlijst die post_content niet omvat

en: Reduce overhead of wp-admin posts query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
nl-NL: Verminder overhead van wp-admin berichtenquery door velden standaard in te stellen op een vaste lijst die post_content niet omvat

en: Reduce overhead of wp-admin Media query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
nl-NL: Verminder overhead van wp-admin Media-query door velden standaard in te stellen op een vaste lijst die post_content niet omvat

en: Reduce overhead of wp-admin query for specified custom post type by defaulting fields to a set list that does not include post_content
nl-NL: Verminder overhead van wp-admin query voor opgegeven aangepaste berichttype door velden standaard in te stellen op een vaste lijst die post_content niet omvat

en: Work around database setup warnings (at plugin activation) on some servers
nl-NL: Omzeil database-installatiewaarschuwingen (bij plugin-activatie) op sommige servers

en: Development use only (suppresses post_status = 'publish' clause for unfiltered post types with anonymous user)
nl-NL: Alleen voor ontwikkelingsgebruik (onderdrukt post_status = 'publish' clausule voor ongefilterde berichttypes met anonieme gebruiker)

en: Development use only (on front end, do not replace 'post_status = 'publish'' clause with filtered equivalent)
nl-NL: Alleen voor ontwikkelingsgebruik (aan de voorkant, vervang 'post_status = 'publish'' clausule niet door gefilterde equivalent)

en: Logged In
nl-NL: Ingelogd

en: Not Logged In
nl-NL: Niet ingelogd

en: Everyone
nl-NL: Iedereen

en: Change Request Notifications
nl-NL: Wijzigingsverzoekmeldingen

en: Scheduled Change Notifications
nl-NL: Geplande wijzigingsmeldingen

en: Scheduled Revision Monitors
nl-NL: Geplande revisie-monitoren

en: Authenticated site users, except for Administrators
nl-NL: Geauthenticeerde sitegebruikers, behalve voor beheerders

en: Anonymous users (not logged in)
nl-NL: Anonieme gebruikers (niet ingelogd)

en: All users (including anonymous)
nl-NL: Alle gebruikers (inclusief anonieme)

en: All users with the WordPress role of %s
nl-NL: Alle gebruikers met de WordPress-rol van %s

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade PHP to version %2$s or later. Current version: %3$s
nl-NL: %1$s zal niet werken totdat je PHP upgrade naar versie %2$s of later. Huidige versie: %3$s

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade %2$s to version %3$s or later.
nl-NL: %1$s werkt niet totdat je %2$s upgrade naar versie %3$s of later.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade WordPress to version %2$s or later.
nl-NL: %1$s werkt niet totdat je WordPress upgrade naar versie %2$s of later.

en: This version of %1$s cannot work with your current %2$s version. Please upgrade it to %3$s or later.
nl-NL: Deze versie van %1$s kan niet werken met jouw huidige %2$s versie. Upgrade het alstublieft naar %3$s of later.

en: Duplicate %1$s module activated (%2$s in folder %3$s).
nl-NL: Duplicaat %1$s module geactiveerd (%2$s in map %3$s).

en: Dismiss
nl-NL: Afwijzen

en: Custom Group
nl-NL: Aangepaste Groep

en: Custom Groups
nl-NL: Aangepaste Groepen

en: Groups
nl-NL: Groepen

en: (using default capabilities due to invalid %s definition)
nl-NL: (standaardmogelijkheden gebruikt vanwege ongeldige %s definitie)

en: Your license key has expired. For updates to PublishPress Permissions Pro and priority support, %splease renew%s.
nl-NL: Je licentiesleutel is verlopen. Voor updates van PublishPress Permissions Pro en prioriteit ondersteuning, %svernieuw%s alstublieft.

en: All users with a WordPress %s role
nl-NL: Alle gebruikers met een WordPress %s rol

en: All users who are logged in and have a role on the site
nl-NL: Alle gebruikers die zijn ingelogd en een rol op de site hebben

en: Users to notify when revisions are submitted
nl-NL: Gebruikers om te notificeren wanneer revisies zijn ingediend

en: Users to notify when scheduled revisions are published
nl-NL: Gebruikers om te notificeren wanneer geplande revisies zijn gepubliceerd

en: (login timed out)
nl-NL: (inloggen is verlopen)

en: View
nl-NL: Bekijk

en: Control assignment of selected terms to %s.
nl-NL: Controleer de toewijzing van geselecteerde termen aan %s.

en: Control if this %s can be selected as a Parent Page.
nl-NL: Controleer of deze %s als een Bovenliggende Pagina kan worden geselecteerd.

en: Control editing of selected %s.
nl-NL: Beheer bewerking van geselecteerde %s.

en: Control publishing of selected %s.
nl-NL: Beheer publicatie van geselecteerde %s.

en: Control deletion of selected %s.
nl-NL: Beheer verwijdering van geselecteerde %s.

en: Control term management for selected %s.
nl-NL: Beheer termbeheer voor geselecteerde %s.

en: Control frontend viewing of selected %s.
nl-NL: Beheer frontend weergave van geselecteerde %s.

en: Control who can create a revision of this %s.
nl-NL: Beheer wie een revisie van deze %s kan maken.

en: Control who can submit a revision of this %s.
nl-NL: Beheer wie een revisie van deze %s kan indienen.

en: Control which terms can be set as a Parent of other terms.
nl-NL: Beheer welke termen als een Ouder van andere termen kunnen worden ingesteld.

en: Allow users to manage selected terms.
nl-NL: Sta gebruikers toe om geselecteerde termen te beheren.

en: Control management of selected groups.
nl-NL: Beheer van geselecteerde groepen controleren.

en: Enable
nl-NL: Inschakelen

en: Block
nl-NL: Blokkeren

en: Limit to
nl-NL: Beperk tot

en: Expand access to allow specified items regardless of role capabilities or restrictions.
nl-NL: Breid de toegang uit om gespecificeerde items toe te staan, ongeacht rolcapaciteiten of beperkingen.

en: Restrict access by blocking specified items unless an "Enabled" exception is also stored.
nl-NL: Beperk de toegang door gespecificeerde items te blokkeren, tenzij er ook een &quot ingeschakelde" uitzondering is opgeslagen.

en: Restrict access by limiting role capabilities to apply only for specified items. Users still need capabilities in their main role or extra roles.
nl-NL: Beperk de toegang door rolcapaciteiten te beperken tot alleen gespecificeerde items. Gebruikers hebben nog steeds capaciteiten nodig in hun hoofdfunctie of extra rollen.

en: Using group membership to block access is not recommended. Consider reducing the user's role capabilities and using group membership to add access.
nl-NL: Het gebruik van groepslidmaatschap om toegang te blokkeren wordt niet aanbevolen. Overweeg om de rolcapaciteiten van de gebruiker te verminderen en groepslidmaatschap te gebruiken om toegang toe te voegen.

en: Selected:
nl-NL: Geselecteerd:

en: Nav Menus (Legacy)
nl-NL: Navigatiemenu's (Legacy)

en: Selected %s:
nl-NL: Geselecteerd %s:

en: All Statuses
nl-NL: Alle Statussen

en: %s Visibility
nl-NL: %s Zichtbaarheid

en: No user/group specified.
nl-NL: Geen gebruiker/groep gespecificeerd.

en: You are not permitted to do that.
nl-NL: Je bent niet gemachtigd om dat te doen.

en: Invalid user ID.
nl-NL: Ongeldige gebruikers-ID.

en: Invalid group ID.
nl-NL: Ongeldige groeps-ID.

en: Roles updated.
nl-NL: Rollen bijgewerkt.

en: Specific Permissions updated.
nl-NL: Specifieke machtigingen bijgewerkt.

en: Roles and Permissions copied.
nl-NL: Rollen en machtigingen gekopieerd.

en: Group updated.
nl-NL: Groep bijgewerkt.

en: Back to permissions list
nl-NL: Terug naar permissielijst

en: Edit User Permissions
nl-NL: Bewerk gebruikerspermissies

en: Add User Permissions
nl-NL: Voeg gebruikerspermissies toe

en: Edit Permissions
nl-NL: Bewerk permissies

en: Edit Permissions (%s)
nl-NL: Bewerk permissies (%s)

en: %sEdit WordPress Role%s
nl-NL: %sBewerk WordPress-rol%s

en: Edit role capabilities directly
nl-NL: Bewerk rolcapaciteiten direct

en: Add New
nl-NL: Voeg nieuw toe

en: Name:
nl-NL: Naam:

en: Email:
nl-NL: E-mail:

en: Primary Role:
nl-NL: Primaire rol:

en: User ID:
nl-NL: Gebruikers-ID:

en: Member since:
nl-NL: Lid sinds:

en: Description:
nl-NL: Beschrijving:

en: Update Permissions
nl-NL: Update permissies

en: View Full Profile
nl-NL: Bekijk volledig profiel

en: Extra Roles %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
nl-NL: Extra Rollen %1$s(van primaire rol of %2$sgroepslidmaatschap%3$s)%4$s

en: Specific Permissions %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
nl-NL: Specifieke Machtigingen %1$s(van primaire rol of %2$sgroepslidmaatschap%3$s)%4$s

en: View currently stored user permissions:
nl-NL: Bekijk momenteel opgeslagen gebruikerspermissies:

en: %1$sUsers who have Extra Roles assigned directly%2$s
nl-NL: %1$sGebruikers die Extra Rollen direct zijn toegewezen%2$s

en: %1$sUsers who have Specific Permissions assigned directly%2$s
nl-NL: %1$sGebruikers die Specifieke Permissies direct zijn toegewezen%2$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles or Specific Permissions directly%2$s
nl-NL: %1$sGebruikers die Extra Rollen of Specifieke Machtigingen rechtstreeks%2$s

en: Add Roles
nl-NL: Voeg Rollen toe

en: Clear
nl-NL: Wis

en: No statuses selected!
nl-NL: Geen statussen geselecteerd!

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Roles</strong>.
nl-NL: Beoordeel de selectie hieronder en klik vervolgens op <strong>Bewaar Rollen</strong>.

en: Role already selected!
nl-NL: Rol al geselecteerd!

en: No Action selected!
nl-NL: Geen Actie geselecteerd!

en: Saving Roles...
nl-NL: Rollen opslaan...

en: Reload form for further changes to this role
nl-NL: Herlaad formulier voor verdere wijzigingen aan deze rol

en: Show Groups
nl-NL: Groepen Tonen

en: Hide Groups
nl-NL: Groepen Verbergen

en: Add Specific Permissions
nl-NL: Voeg Specifieke Machtigingen toe

en: Remove
nl-NL: Verwijder

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Permissions</strong>.
nl-NL: Controleer de selectie hieronder en klik vervolgens op <strong>Bewaar Machtigingen</strong>.

en: Permission already selected!
nl-NL: Machtiging al geselecteerd!

en: Saving Permissions...
nl-NL: Machtigingen opslaan...

en: Reload form for further changes to this permission
nl-NL: Herlaad formulier voor verdere wijzigingen aan deze machtiging

en: Permissions mirrored. Reload form to view newly saved permissions.
nl-NL: Machtigingen gespiegeld. Herlaad formulier om nieuw opgeslagen machtigingen te bekijken.

en: Permissions converted. Reload form to view newly saved permissions.
nl-NL: Machtigingen geconverteerd. Herlaad formulier om nieuw opgeslagen machtigingen te bekijken.

en: No Qualification selected!
nl-NL: Geen Kwalificatie geselecteerd!

en: No items selected!
nl-NL: Geen items geselecteerd!

en: (no parent)
nl-NL: (geen ouder)

en: (none)
nl-NL: (geen)

en: No results found.
nl-NL: Geen resultaten gevonden.

en: select...
nl-NL: selecteer...

en: Nav Menu (Block)
nl-NL: Navigatiemenu (Blok)

en: All Post Types
nl-NL: Alle Berichttypen

en: n/a
nl-NL: n.v.t.

en: Post Type
nl-NL: Berichttype

en: Operation
nl-NL: Bewerking

en: Adjustment
nl-NL: Aanpassing

en: Qualification
nl-NL: Kwalificatie

en: Statuses
nl-NL: Statussen

en: for item
nl-NL: voor item

en: Warning: Content hidden by these Permissions will be displayed if PP is deactivated. Consider setting a private Visibility on Edit Post screen instead.
nl-NL: Waarschuwing: Inhoud die door deze Machtigingen is verborgen, wordt weergegeven als PP is gedeactiveerd. Overweeg in plaats daarvan een privé zichtbaarheid in te stellen op het Bewerken Berichten scherm.

en: To assign page-specific Permissions for editing, parent selection or term assignment, enable the Editing Permissions feature.
nl-NL: Om pagina-specifieke Machtigingen voor het bewerken toe te wijzen, schakel de functie Bewerken Machtigingen in.

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, activate the Compatibility Pack feature.
nl-NL: Om forum-specifieke Machtigingen voor bbPress toe te wijzen, activeer de functie Compatibiliteitspakket.

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
nl-NL: Om forum-specifieke Machtigingen voor bbPress toe te wijzen, %1$supgrade naar Permissions Pro%2$s en schakel de functie Compatibiliteitspakket in.

en: Role
nl-NL: Rol

en: For Statuses
nl-NL: Voor Statussen

en: Standard statuses
nl-NL: Standaard statussen

en: Status: Private
nl-NL: Status: Privé

en: Add Role
nl-NL: Rol Toevoegen

en: To assign roles for bbPress forums, activate the Compatibility Pack feature.
nl-NL: Om rollen voor bbPress-forums toe te wijzen, activeer de Compatibiliteitspakket functie.

en: To assign roles for bbPress forums, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
nl-NL: Om rollen voor bbPress-forums toe te wijzen, %1$supgrade naar Permissions Pro%2$s en schakel de functie Compatibiliteitspakket in.

en: To assign page-specific PublishPress Revision permissions, enable the Editing Permissions feature.
nl-NL: Om pagina-specifieke PublishPress Revisie machtigingen toe te wijzen, activeer de functie Bewerken van Machtigingen.

en: Select %s
nl-NL: Selecteer %s

en: Save Roles
nl-NL: Rollen Opslaan

en: Save Permissions
nl-NL: Rechten Opslaan

en: Add Extra Roles
nl-NL: Extra Rollen Toevoegen

en: Copy
nl-NL: Kopieer

en: Extra Roles %1$s(for this user)%2$s
nl-NL: Extra Rollen %1$s(voor deze gebruiker)%2$s

en: Extra Roles
nl-NL: Extra Rollen

en: Term Management
nl-NL: Term Beheer

en: objects
nl-NL: objecten

en: Direct-Assigned
nl-NL: Direct-Toegewezen

en: Disabled Type
nl-NL: Uitgeschakelde Type

en: %s Roles
nl-NL: %s Rollen

en: Apply
nl-NL: Toepassen

en: Nav Menu (Legacy)
nl-NL: Navigatiemenu (Legacy)

en: (from primary role or group membership)
nl-NL: (van primaire rol of groepslidmaatschap)

en: (all post types)
nl-NL: (alle berichttypes)

en: Group
nl-NL: Groep

en: unpublished
nl-NL: niet gepubliceerd

en: this %1$s
nl-NL: deze %1$s

en: sub-%1$s of this %2$s
nl-NL: sub-%1$s van deze %2$s

en: this %1$s and its sub-%2$s
nl-NL: deze %1$s en zijn sub-%2$s

en: %1$s access for %2$s is ENABLED within %3$s, regardless of role capabilities.
nl-NL: %1$s toegang voor %2$s is INGESCHAKELD binnen %3$s, ongeacht rolcapaciteiten.

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED within %3$s, unless enabled by another Permission.
nl-NL: %1$s toegang voor %2$s is GEBLOKKEERD binnen %3$s, tenzij ingeschakeld door een andere Machtiging.

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies only within %3$s, along with other specified %4$s.
nl-NL: Elke rol-gebaseerde %1$s toegang voor %2$s is BEPERKT. Het geldt alleen binnen %3$s, samen met andere gespecificeerde %4$s.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED, regardless of role capabilities.
nl-NL: %1$s toegang voor %2$s is INGESCHAKELD, ongeacht rolcapaciteiten.

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED, unless enabled by another Permission.
nl-NL: %1$s toegang voor %2$s is GEBLOKKEERD, tenzij ingeschakeld door een andere Machtiging.

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies to only %3$s, along with other specified %4$s.
nl-NL: Elke rol-gebaseerde %1$s toegang voor %2$s is BEPERKT. Het geldt alleen voor %3$s, samen met andere gespecificeerde %4$s.

en: Assigned for sub-%s only.
nl-NL: Toegewezen voor sub-%s alleen.

en: Assigned for %s and sub-%s.
nl-NL: Toegewezen voor %s en sub-%s.

en: This Permission is redundant due to a corresponding Limitation.
nl-NL: Deze toestemming is overbodig vanwege een bijbehorende beperking.

en: Edit %s
nl-NL: Bewerken %s

en: Assign for selected and sub-%s
nl-NL: Toewijzen voor geselecteerde en sub-%s

en: Assign for selected %s only
nl-NL: Toewijzen voor geselecteerde %s alleen

en: Assign for sub-%s only
nl-NL: Toewijzen voor sub-%s alleen

en: Assign for selected and sub-terms
nl-NL: Toewijzen voor geselecteerde en sub-termen

en: Assign for selected term only
nl-NL: Toewijzen voor geselecteerde term alleen

en: Assign for sub-terms only
nl-NL: Toewijzen voor sub-termen alleen

en: Convert to "Enabled"
nl-NL: Converteren naar "Ingeschakeld"

en: Convert to "Blocked"
nl-NL: Converteren naar "Geblokkeerd"

en: Convert to "Limit to"
nl-NL: Converteren naar "Beperken tot"

en: Mirror to %s
nl-NL: Spiegelen naar %s

en: Mirror to %s %s
nl-NL: Spiegelen naar %s %s

en: = Enabled
nl-NL: = Ingeschakeld

en: = Blocked
nl-NL: = Geblokkeerd

en: = Limitation
nl-NL: = Beperking

en: = %1$s and sub-%1$s
nl-NL: = %1$s en sub-%1$s

en: = sub-%s only
nl-NL: = sub-%s alleen

en: Note:
nl-NL: Opmerking:

en: Sub-%1$s Permissions are not separately listed.
nl-NL: Sub-%1$s Toestemmingen zijn niet afzonderlijk vermeld.

en: Show All
nl-NL: Toon Alles

en: Hide auto-assigned Sub-%s Permissions
nl-NL: Verberg automatisch toegewezen Sub-%s Permissies

en: Other plugins (or deactivation of PublishPress Permissions) can prevent sub-page permissions from being properly applied when a new sub-page is created.
nl-NL: Andere plugins (of deactivering van PublishPress Machtigingen) kunnen voorkomen dat subpagina machtigingen correct worden toegepast wanneer een nieuwe subpagina wordt aangemaakt.

en:  %1$sFix Sub-%2$s Permissions%3$s
nl-NL:  %1$sHerstel Sub-%2$s Permissies%3$s

en: %s Permissions
nl-NL: %s Machtigingen

en: Group Restrictions are not available because of a constant definition
nl-NL: Groep Restricties zijn niet beschikbaar vanwege een constante definitie

en: Permissions to enable access are not available because of a constant definition
nl-NL: Machtigingen om toegang in te schakelen zijn niet beschikbaar vanwege een constante definitie

en: Group Members
nl-NL: Groep Leden

en: Copy Roles and Permissions from:
nl-NL: Kopieer Rollen en Permissies van:

en: Copy Roles and Permissions
nl-NL: Kopieer Rollen en Permissies

en: Limit to:
nl-NL: Beperk tot:

en: Blocked:
nl-NL: Geblokkeerd:

en: Enabled:
nl-NL: Ingeschakeld:

en: Direct-assigned
nl-NL: Direct toegewezen

en: Standard Statuses
nl-NL: Standaard Statussen

en: (invalid role definition)
nl-NL: (ongeldige roldefinitie)

en: eligible (%d):
nl-NL: in aanmerking komende (%d):

en: current (%d):
nl-NL: huidige (%d):

en: view / edit group
nl-NL: bekijk / bewerk groep

en: edit
nl-NL: bewerk

en: Find Users by %s
nl-NL: Zoek Gebruikers op %s

en: Search Users
nl-NL: Zoek Gebruikers

en: Search Custom Groups
nl-NL: Zoek Aangepaste Groepen

en: For additional fields, define constant PP_USER_SEARCH_META_FIELDS
nl-NL: Voor aanvullende velden, definieer constante PP_USER_SEARCH_META_FIELDS

en: First Name
nl-NL: Voornaam

en: Last Name
nl-NL: Achternaam

en: Nickname
nl-NL: Bijnaam

en: (user field)
nl-NL: (gebruikersveld)

en: (any WP role)
nl-NL: (elke WP-rol)

en: Search Results:
nl-NL: Zoekresultaten:

en: Current Selections:
nl-NL: Huidige Selecties:

en: Search for a group
nl-NL: Zoek naar een groep

en: Search for a user
nl-NL: Zoek naar een gebruiker

en: Search for an author
nl-NL: Zoek naar een auteur

en: Permissions
nl-NL: Machtigingen

en: Add New Permission Group
nl-NL: Nieuwe Machtigingsgroep Toevoegen

en: Edit
nl-NL: Bewerken

en: Role Usage
nl-NL: Rolgebruik

en: Edit Role Usage
nl-NL: Rolgebruik Bewerken

en: Settings
nl-NL: Instellingen

en: (Default access)
nl-NL: (Standaardtoegang)

en: (Default access: Enabled)
nl-NL: (Standaardtoegang: Ingeschakeld)

en: (Default access: Blocked)
nl-NL: (Standaardtoegang: Geblokkeerd)

en: (No setting)
nl-NL: (Geen instelling)

en: Enabled
nl-NL: Ingeschakeld

en: Blocked
nl-NL: Geblokkeerd

en: (Blocked)
nl-NL: (Geblokkeerd)

en: Unblocked
nl-NL: Deblokkeerd

en: Roles
nl-NL: Rollen

en: User
nl-NL: Gebruiker

en: This %s
nl-NL: Deze %s

en: Default All
nl-NL: Standaard Alles

en: Group restrictions are not recommended.
nl-NL: Groepsbeperkingen worden niet aanbevolen.

en: Control who can assign terms to this %s.
nl-NL: Controleer wie termen aan deze %s kan toewijzen.

en: Control who can select this page as parent %s.
nl-NL: Controleer wie deze pagina als bovenliggende %s kan selecteren.

en: Control editing of this %s.
nl-NL: Controleer het bewerken van deze %s.

en: Control publishing of this %s.
nl-NL: Controleer het publiceren van deze %s.

en: Control deletion of this %s.
nl-NL: Controleer het verwijderen van deze %s.

en: Control term management for this %s.
nl-NL: Controleer het beheren van termen voor deze %s.

en: Control frontend viewing of this %s.
nl-NL: Controleer de frontend-weergave van deze %s.

en: Control who add this %s to %s.
nl-NL: Controleer wie deze %s aan %s kan toevoegen.

en: Control who can edit %s with this %s.
nl-NL: Controleer wie %s kan bewerken met deze %s.

en: Control who can view %s with this %s.
nl-NL: Controleer wie %s kan bekijken met deze %s.

en: Control who can create a revision of %s with this %s.
nl-NL: Controleer wie een revisie van %s kan maken met deze %s.

en: Control who can submit a revision of %s with this %s.
nl-NL: Controleer wie een revisie van %s kan indienen met deze %s.

en: Control who can select this %s as a parent %s.
nl-NL: Controleer wie deze %s als een ouder %s kan selecteren.

en: Control who add this %s to all post types.
nl-NL: Controleer wie deze %s aan alle berichttypes kan toevoegen.

en: Control who can edit all post types in this %s.
nl-NL: Controleer wie alle berichttypen in deze %s kan bewerken.

en: Control who can view all post types in this %s.
nl-NL: Controleer wie alle berichttypen in deze %s kan bekijken.

en: Control who can create a revision of all post types in this %s.
nl-NL: Controleer wie een revisie van alle berichttypen in deze %s kan aanmaken.

en: Control who can submit a revision of all post types in this %s.
nl-NL: Controleer wie een revisie van alle berichttypen in deze %s kan indienen.

en: Roles & Groups
nl-NL: Rollen & Groepen

en: Search roles and groups...
nl-NL: Zoek rollen en groepen...

en: Search roles...
nl-NL: Zoek rollen...

en: Users
nl-NL: Gebruikers

en: Sort by:
nl-NL: Sorteer op:

en: Name (A-Z)
nl-NL: Naam (A-Z)

en: Name (Z-A)
nl-NL: Naam (Z-A)

en: Most Users
nl-NL: Meeste gebruikers

en: Fewest Users
nl-NL: Weinigste gebruikers

en: Select All
nl-NL: Selecteer Alles

en: Bulk Actions
nl-NL: Bulkacties

en: Set to Enabled
nl-NL: Instellen op Ingeschakeld

en: Set to Blocked
nl-NL: Instellen op Geblokkeerd

en: Set to Default
nl-NL: Instellen op Standaard

en: selected
nl-NL: geselecteerd

en: Search and add users...
nl-NL: Zoek en voeg gebruikers toe...

en: No role exceptions set
nl-NL: Geen roluitzonderingen ingesteld

en: No specific user permissions. Use the search box to add users.
nl-NL: Geen specifieke gebruikersrechten. Gebruik het zoekvak om gebruikers toe te voegen.

en: Remove Selected
nl-NL: Verwijder Geselecteerde

en: Login State
nl-NL: Inlogstatus

en: Sub-Sections
nl-NL: Subsecties

en: This Section
nl-NL: Deze Sectie

en: Remove custom permissions for user
nl-NL: Verwijder aangepaste bevoegdheden voor gebruiker

en: PublishPress Permissions needs directions. Please go to %1$sPermissions > Settings%2$s and indicate which Post Types and Taxonomies should be filtered.
nl-NL: PublishPress Permissions heeft richtingen nodig. Ga alstublieft naar %1$sPermissions > Instellingen%2$s en geef aan welke berichttypen en taxonomieën gefilterd moeten worden.

en: Please upgrade PublishPress Authors to version 3.8.0 or later for Permissions integration.
nl-NL: Werk alstublieft PublishPress Authors bij naar versie 3.8.0 of later voor integratie van bevoegdheden.

en: Editing can't be granted to non-users.
nl-NL: Bewerken kan niet worden verleend aan niet-gebruikers.

en: You can now set individual permissions for
nl-NL: U kunt nu individuele bevoegdheden instellen voor

en: All
nl-NL: Alle

en: Default
nl-NL: Standaard

en: Please select a bulk action first.
nl-NL: Selecteer alstublieft eerst een bulkactie.

en: Please select at least one item.
nl-NL: Selecteer alstublieft minstens één item.

en: Are you sure you want to remove the selected user(s) from exceptions?
nl-NL: Weet u zeker dat u de geselecteerde gebruiker(s) uit de uitzonderingen wilt verwijderen?

en: Remove the custom permisisons for "%s"?
nl-NL: Verwijder de aangepaste bevoegdheden voor "%s"?

en: Permissions Settings
nl-NL: Rechten Instellingen

en: Permissions: %s
nl-NL: Rechten: %s

en: Permissions: Select this %s as Parent
nl-NL: Rechten: Selecteer deze %s als Ouder

en: Permissions: Assign Terms to this %s
nl-NL: Rechten: Ken Termen toe aan deze %s

en: Permissions: %s this %s
nl-NL: Rechten: %s deze %s

en: enable custom permissions for %s
nl-NL: schakel aangepaste machtigingen in voor %s

en: Select as Parent
nl-NL: Selecteer als Ouder

en: Assign Terms
nl-NL: Ken termen toe

en: Specific Permissions %1$s(for this user)%2$s
nl-NL: Specifieke Machtigingen %1$s(voor deze gebruiker)%2$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or group membership)%2$s
nl-NL: Extra Rollen %1$s(van primaire rol of groepslidmaatschap)%2$s

en: Specific Permissions (from primary role or group membership)
nl-NL: Specifieke Machtigingen (van primaire rol of groepslidmaatschap)

en: Permission Groups
nl-NL: Machtigingsgroepen

en: This user is not a member of any custom Permission Groups.
nl-NL: Deze gebruiker is geen lid van enige aangepaste Machtigingsgroepen.

en: Edit this user's group membership
nl-NL: Bewerk het groepslidmaatschap van deze gebruiker

en: Note: BuddyPress Groups and other externally defined groups are not listed here, even if they modify permissions
nl-NL: Opmerking: BuddyPress-groepen en andere extern gedefinieerde groepen worden hier niet vermeld, zelfs niet als ze bevoegdheden wijzigen.

en: %s, more...
nl-NL: %s, meer...

en: edit user permissions
nl-NL: bewerk gebruikersmachtigingen

en: Assign to %s
nl-NL: Ken toe aan %s

en: Assign (All Types)
nl-NL: Ken toe (Alle Typen)

en: %s (All Types)
nl-NL: %s (Alle Typen)

en: Permissions: %1$s in %2$s
nl-NL: Machtigingen: %1$s in %2$s

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
nl-NL: Weergegeven machtigingen zijn die toegewezen voor het "%1$s" type. Je kunt ook %2$suniversele %3$s machtigingen definiëren die van toepassing zijn op alle gerelateerde berichttypen%4$s.

en: Permissions: Assign this %2$s to %3$s
nl-NL: Machtigingen: Ken deze %2$s toe aan %3$s

en: Permissions: Assign this %2$s for All Post Types
nl-NL: Machtigingen: Ken deze %2$s toe voor Alle Berichten Types

en: Permissions: %1$s %2$s in this %3$s
nl-NL: Machtigingen: %1$s %2$s in deze %3$s

en: Permissions: %1$s all content in this %2$s for All Post Types
nl-NL: Machtigingen: %1$s alle inhoud in deze %2$s voor Alle Berichten Types

en: Permissions: %1$s this %2$s
nl-NL: Machtigingen: %1$s deze %2$s

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type.%2$sYou can also %3$sdefine universal %4$s permissions which apply to all related post types%5$s.
nl-NL: Weergegeven machtigingen zijn die toegewezen voor het "%1$s" type.%2$sJe kunt ook %3$suniversele %4$s machtigingen definiëren die van toepassing zijn op alle gerelateerde berichttypen%5$s.

en: Listed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
nl-NL: Genaamde machtigingen zijn die toegewezen voor het "%1$s" type. Je kunt ook %2$suniversele %3$s machtigingen definiëren die van toepassing zijn op alle gerelateerde berichttypen%4$s.

en: Click to list/edit universal permissions
nl-NL: Klik om universele machtigingen te lijsten/bewerken

en: %1$s Permissions %2$s*%3$s
nl-NL: %1$s Machtigingen %2$s*%3$s

en: Universal Permissions
nl-NL: Universiële Machtigingen

en: Permissions&hellip;
nl-NL: Machtigingen&hellip;

en: Add
nl-NL: Toevoegen

en: Add selected users to Permission Group
nl-NL: Voeg geselecteerde gebruikers toe aan Machtigingsgroep

en: Remove selected users from Permission Group
nl-NL: Verwijder geselecteerde gebruikers uit Machtigingsgroep

en: Click to show only users who have no group
nl-NL: Klik om alleen gebruikers te tonen die geen groep hebben

en: Click to show only users who have extra roles
nl-NL: Klik om alleen gebruikers te tonen die extra rollen hebben

en: Click to show only users who have Specific Permissions assigned directly
nl-NL: Klik om alleen gebruikers te tonen die specifieke machtigingen rechtstreeks zijn toegewezen

en: Specific Permissions
nl-NL: Specifieke Machtigingen

en: edit group
nl-NL: groep bewerken

en: %s more
nl-NL: %s meer

en: Group created.
nl-NL: Groep aangemaakt.

en: Create New Permission Group
nl-NL: Maak Nieuwe Machtigingsgroep

en: Create New %s
nl-NL: Maak Nieuwe %s

en: Name
nl-NL: Naam

en: Description
nl-NL: Beschrijving

en: Note: Groups are a more flexible alternative to user roles. You can create groups of users and give or deny them access to areas of your site.
nl-NL: Opmerking: Groepen zijn een flexibeler alternatief voor gebruikersrollen. Je kunt groepen van gebruikers aanmaken en hen toegang geven tot of ontzeggen voor gebieden van je site.

en: Create Group
nl-NL: Groep Aanmaken

en: Shop manager
nl-NL: Winkelbeheerder

en: Translator
nl-NL: Vertaler

en: Customer
nl-NL: Klant

en: You have specified this group for deletion: | You have specified these groups for deletion:
nl-NL[0]: U heeft deze groep ter verwijdering opgegeven:
nl-NL[1]: U heeft deze groepen ter verwijdering opgegeven:

en: There are no valid groups selected for deletion.
nl-NL: Er zijn geen geldige groepen geselecteerd voor verwijdering.

en: %s group deleted | %s groups deleted
nl-NL[0]: %s groep verwijderd
nl-NL[1]: %s groepen verwijderd

en: New group created.
nl-NL: Nieuwe groep aangemaakt.

en: Add New Group
nl-NL: Nieuwe Groep Toevoegen

en: User Groups
nl-NL: Gebruikersgroepen

en: WordPress Role
nl-NL: WordPress Rol

en: WordPress Roles
nl-NL: WordPress Rollen

en: %1$sGroup Type:%2$s %3$s
nl-NL: %1$sGroepstype:%2$s %3$s

en: Has Permissions
nl-NL: Heeft Machtigingen

en: Has Specific Permissions
nl-NL: Heeft Specifieke Machtigingen

en: Has Extra Roles
nl-NL: Heeft Extra Rollen

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
nl-NL: Zoekresultaten voor &#8220;%s&#8221;

en: Search Groups
nl-NL: Zoekgroepen

en: All Users
nl-NL: Alle gebruikers

en: Has Permissions Set Directly
nl-NL: Heeft rechten rechtstreeks ingesteld

en: No Custom Group
nl-NL: Geen aangepaste groep

en: No matching groups were found.
nl-NL: Er zijn geen overeenkomende groepen gevonden.

en: Delete
nl-NL: Verwijderen

en: edit group permissions
nl-NL: bewerk groepsrechten

en: ERROR
nl-NL: FOUT

en: Please enter a group name.
nl-NL: Voer een groepsnaam in.

en: This group name is already registered. Please choose another one.
nl-NL: Deze groepsnaam is al geregistreerd. Kies alstublieft een andere.

en: You can&#8217;t delete that group.
nl-NL: Je kunt die groep niet verwijderen.

en: To block direct access to unreadable files, activate the File Access feature.
nl-NL: Om directe toegang tot onleesbare bestanden te blokkeren, activeer de functie Bestands Toegang.

en: To block direct access to unreadable files, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
nl-NL: Om directe toegang tot onleesbare bestanden te blokkeren, %1$supgrade naar Permissions Pro%2$s en activeer de functie Bestands Toegang.

en: To customize editing permissions, enable the Editing Permissions feature.
nl-NL: Om bewerkingsrechten aan te passen, activeer de functie Bewerken rechten.

en: Block URL access
nl-NL: Blokkeer URL-toegang

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, activate the File Access feature.
nl-NL: Om directe URL-toegang tot bijlagen van onleesbare berichten te blokkeren, activeer de functie Bestands Toegang.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
nl-NL: Om directe URL-toegang tot bijlagen van onleesbare berichten te blokkeren, %1$supgrade naar Permissions Pro%2$s en activeer de functie Bestands Toegang.

en: Customize
nl-NL: Aanpassen

en: To customize publication workflow, %1$sinstall PublishPress Statuses%2$s.
nl-NL: Om de publicatieworkflow aan te passen, %1$sinstalleer PublishPress Statuses%2$s.

en: Show list of Permissions Pro features and screencasts
nl-NL: Toon lijst met functies en screencasts van Permissions Pro

en: Knowledge Base
nl-NL: Kennisbank

en: Detailed Feature Grid
nl-NL: Gedetailleerd Functierooster

en: Contact Us
nl-NL: Neem contact met ons op

en: Purchase
nl-NL: Aankopen

en: Hide
nl-NL: Verbergen

en: None. All %ss will be hidden by default.
nl-NL: Geen. Alle %ss zullen standaard verborgen zijn.

en: Add Selected Permissions
nl-NL: Geselecteerde Rechten Toevoegen

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
nl-NL: Als je hulp nodig hebt of een nieuwe functie wilt aanvragen, laat het ons weten.

en: Upgrade to Pro
nl-NL: Upgrade naar Pro

en: Request Support
nl-NL: Vraag Ondersteuning Aan

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
nl-NL: Gedetailleerde documentatie is ook beschikbaar op de plugin-website.

en: View Knowledge Base
nl-NL: Bekijk Kennisbank

en: All settings were updated.
nl-NL: Alle instellingen zijn bijgewerkt.

en: All settings were reset to defaults.
nl-NL: Alle instellingen zijn teruggezet naar de standaardinstellingen.

en: Save Changes
nl-NL: Wijzigingen Opslaan

en: Upgrade to Permissions Pro
nl-NL: Upgrade naar Permissions Pro

en: Need Permissions Support?
nl-NL: Hulp nodig bij Rechten?

en: If disabled, manually "blocked" posts can be unblocked by specific Category / Term Permissions.
nl-NL: Als uitgeschakeld, kunnen handmatig "geblokkeerde" berichten worden gedeblokkeerd door specifieke Categorie / Term Machtigingen.

en: If enabled, corresponding Media edit and delete capabilities must be added to existing roles.
nl-NL: Als ingeschakeld, moeten bijbehorende Media bewerk- en verwijderrechten worden toegevoegd aan bestaande rollen.

en: For specialized Media Library permissions, enable the Editing Permissions feature.
nl-NL: Voor gespecialiseerde Media Bibliotheek machtigingen, activeer de functie Bewerken Machtigingen.

en: To customize bbPress forum permissions, activate the Compatibility Pack feature.
nl-NL: Om bbPress forum machtigingen aan te passen, activeer de functie Compatibiliteitspakket.

en: To customize bbPress forum permissions, activate your Permissions Pro license key.
nl-NL: Om bbPress forum machtigingen aan te passen, activeer je je Permissions Pro licentiecode.

en: Remove the "Private:" and "Protected" prefix from Post, Page titles.
nl-NL: Verwijder de "Privé:" en "Beschermd" prefix van Berichten, Pagina titels.

en: If the user is blocked from reading posts in a category, also block access to category archive page.
nl-NL: Als de gebruiker is geblokkeerd van het lezen van berichten in een categorie, blokkeer dan ook de toegang tot de categorie archiefpagina.

en: Remove unreadable Menu Items. If menu rendering problems occur with a third party plugin, disable this setting.
nl-NL: Verwijder onleesbare Menu-items. Als er problemen optreden met het weergeven van menu's door een plugin van derden, schakel deze instelling uit.

en: Unmodified from WordPress default behavior. To enable filtering, remove constant definition PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.
nl-NL: Ongewijzigd van het standaardgedrag van WordPress. Om filtering in te schakelen, verwijder de constante definitie PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.

en: Note: Groups and Roles are always displayed on the Edit User screen.
nl-NL: Opmerking: Groepen en Rollen worden altijd weergegeven op het Bewerken Gebruiker scherm.

en: Disable Permissions filtering for users who are not logged in.
nl-NL: Schakel de filtering van Machtigingen uit voor gebruikers die niet zijn ingelogd.

en: Legacy compatibility: front end term filters are not applied on some sites.
nl-NL: Legacy compatibiliteit: front-end termfilters worden niet toegepast op sommige sites.

en: If checked, pages blocked from the "All" or "Logged In" groups will still be listed to Administrators.
nl-NL: Als aangevinkt, worden pagina's die zijn geblokkeerd voor de "Alle" of "Ingelogd" groepen nog steeds weergegeven aan beheerders.

en: Display a role dropdown alongside the user search input box to narrow results.
nl-NL: Toon een rol-dropdown naast het zoekvak voor gebruikers om resultaten te verfijnen.

en: Display descriptive captions on Permissions screens.
nl-NL: Toon beschrijvende bijschriften op Machtigingen schermen.

en: Display descriptive captions for features available in missing or deactivated modules.
nl-NL: Toon beschrijvende bijschriften voor functies die beschikbaar zijn in ontbrekende of gedeactiveerde modules.

en: Extra Roles cause "_posts" capabilities in the Pattern Role (Author, Editor, etc.) to be assigned for the selected post type. Enable this setting to also include all other capabilities in the Pattern Role.
nl-NL: Extra Rollen zorgen ervoor dat "_posts" mogelijkheden in de Patron Rol (Auteur, Editor, enz.) worden toegewezen voor het geselecteerde berichttype. Schakel deze instelling in om ook alle andere mogelijkheden in de Patron Rol op te nemen.

en: Detect user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database. May be useful for sites that sync with Active Directory or other external user registration systems.
nl-NL: Detecteer gebruikersrollen die dynamisch worden toegevoegd maar niet in de WP-database worden opgeslagen. Kan nuttig zijn voor sites die synchroniseren met Active Directory of andere externe gebruikersregistratiesystemen.

en: You can adjust some Permissions behavior by %1$s adding capabilities to a WordPress role%2$s.
nl-NL: Je kunt het gedrag van sommige Permissies aanpassen door %1$s mogelijkheden toe te voegen aan een WordPress-rol%2$s.

en: You can add Permissions capabilities to a role using the %1$s plugin.
nl-NL: Je kunt machtigingen toevoegen aan een rol met de %1$s plugin.

en: Regardless of this setting, the pp_set_view_permissions capability is also required.
nl-NL: Ongeacht deze instelling, is de pp_set_view_permissions mogelijkheid ook vereist.

en: Regardless of this setting, the pp_set_edit_permissions capability is also required.
nl-NL: Ongeacht deze instelling, is de pp_set_edit_permissions mogelijkheid ook vereist.

en: Settings related to content editing permissions, provided by the %s module.
nl-NL: Instellingen met betrekking tot inhoudsbewerkingsmachtigingen, geleverd door de %s module.

en: If this setting is disabled, you can enable a role by giving it capabilities: list_others_posts, list_others_published_pages, etc.
nl-NL: Als deze instelling is uitgeschakeld, kun je een rol inschakelen door het mogelijkheden te geven: list_others_posts, list_others_published_pages, enz.

en: Display a custom column on Edit Posts screen for all related taxonomies which are enabled for Permissions filtering.
nl-NL: Toon een aangepaste kolom op het Bewerken Berichten scherm voor alle gerelateerde taxonomieën die zijn ingeschakeld voor Permissiefiltering.

en: Allows creation of a new post (of any type) for each selected user, using an existing post as the pattern.
nl-NL: Staat de creatie van een nieuw bericht (van elk type) toe voor elke geselecteerde gebruiker, met gebruik van een bestaand bericht als patroon.

en: Other users will be unable to publish new top-level pages (Parent = "Main Page"), or move a published page from "Main Page" to a different Parent.
nl-NL: Andere gebruikers zullen geen nieuwe top-level pagina's (Ouder = "Hoofdpagina") kunnen publiceren, of een gepubliceerde pagina van "Hoofdpagina" naar een andere Ouder kunnen verplaatsen.

en: This feature has been moved to PublishPress Capabilities > Editor Features > Element IDs. Please use the Capabilities plugin for better organization and enhanced functionality.
nl-NL: Deze functie is verplaatst naar PublishPress Capaciteiten > Editor Functies > Element ID's. Gebruik de Capaciteiten-plugin voor betere organisatie en verbeterde functionaliteit.

en: The following settings are currently overridden by the constant PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (defined in wp-config.php or some other file you maintain). Media Library access will not be altered by Permissions.
nl-NL: De volgende instellingen worden momenteel overschreven door de constante PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (gedefinieerd in wp-config.php of een ander bestand dat je beheert). Toegang tot de Media Bibliotheek zal niet worden gewijzigd door Permissies.

en: Show files uploaded by others users if they are attached to a post the user is allowed to view.
nl-NL: Toon bestanden die door andere gebruikers zijn geüpload als ze zijn gekoppeld aan een bericht dat de gebruiker mag bekijken.

en: Show files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
nl-NL: Toon bestanden die door andere gebruikers zijn geüpload als ze zijn gekoppeld aan een bericht dat de gebruiker mag bewerken.

en: Allow users to edit files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
nl-NL: Sta gebruikers toe om bestanden te bewerken die door andere gebruikers zijn geüpload als ze zijn gekoppeld aan een bericht dat de gebruiker mag bewerken.

en: Show users all the files in the Media Library. Unchecking this box will hide media files that are uploaded by other users.
nl-NL: Toon gebruikers alle bestanden in de Media Bibliotheek. Het uitvinken van dit vak verbergt mediabestanden die door andere gebruikers zijn geüpload.

en: Stop users from editing files uploaded by other users unless they are attached to a post the user is allowed to edit.
nl-NL: Voorkom dat gebruikers bestanden bewerken die door andere gebruikers zijn geüpload, tenzij ze zijn gekoppeld aan een bericht dat de gebruiker mag bewerken.

en: Allow users to edit files they have uploaded, regardless of other restrictions.
nl-NL: Sta gebruikers toe om bestanden die zij hebben geüpload te bewerken, ongeacht andere beperkingen.

en: Allow non-Administrators to rename menu items they cannot fully edit. Menu items will be locked into current positions.
nl-NL: Sta niet-beheerders toe om menu-items te hernoemen die ze niet volledig kunnen bewerken. Menu-items zullen op hun huidige posities vergrendeld zijn.

en: Prevent creation or editing of custom items for non-Administrators who lack edit_theme_options capability.
nl-NL: Voorkom het maken of bewerken van aangepaste items voor niet-beheerders die niet over de edit_theme_options-machtiging beschikken.

en: Prevent non-Administrators with user editing permissions from editing a higher-level user or assigning a role higher than their own.
nl-NL: Voorkom dat niet-beheerders met gebruikersbewerkingsmachtigingen een gebruiker op een hoger niveau bewerken of een rol toekennen die hoger is dan hun eigen rol.

en: Circle members will be blocked from accessing Revisions authored by non-members.
nl-NL: Leden van de cirkel worden geblokkeerd om toegang te krijgen tot revisies geschreven door niet-leden.

en: Enable post contributors or authors with pp_set_edit_permissions capability to set editing Permissions on posts authored by others
nl-NL: Sta postbijdragers of auteurs met de pp_set_edit_permissions mogelijkheid toe om bewerkingsmachtigingen in te stellen voor berichten geschreven door anderen

en: Permissions setting 'Pages can be set or removed from Top Level by' applies to 'page' type only
nl-NL: De machtigingsinstelling 'Pagina's kunnen worden ingesteld of verwijderd van Topniveau door' geldt alleen voor het type 'pagina'

en: If user cannot generally save pages to top level but a page they are editing is already there, allow it to stay at top level even if not yet published
nl-NL: Als een gebruiker doorgaans geen pagina's op het hoogste niveau kan opslaan, maar een pagina die ze bewerken zich al daar bevindt, laat deze dan op het hoogste niveau staan, ook al is deze nog niet gepubliceerd

en: Circle membership does not limit page association (page parent setting) ability
nl-NL: Lidmaatschap van de cirkel beperkt de mogelijkheid om pagina's te associëren (instelling voor pagina-ouder) niet

en: Determines the default value of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default term
nl-NL: Bepaalt de standaardwaarde van Machtigingen > Instellingen > Bewerken > Automatisch toewijzen van standaardterm

en: Always auto-assign a category if none are selected and user lacks permission for default category
nl-NL: Wijs altijd automatisch een categorie toe als er geen is geselecteerd en de gebruiker geen toestemming heeft voor de standaardcategorie

en: Always auto-assign a post tag if none are selected
nl-NL: Wijs altijd automatisch een posttag toe als er geen is geselecteerd

en: Always auto-assign a term of this taxonomy if none are selected
nl-NL: Wijs altijd automatisch een term van deze taxonomie toe als er geen is geselecteerd

en: Determines the default setting of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default terms
nl-NL: Bepaalt de standaardinstelling van Machtigingen > Instellingen > Bewerken > Automatisch toewijzen van standaardtermen

en: Do not auto-assign a category (except standard default category if user has permission)
nl-NL: Wijs geen categorie automatisch toe (behalve de standaard standaardcategorie als de gebruiker toestemming heeft)

en: Do not auto-assign a post tag
nl-NL: Wijs geen posttag automatisch toe

en: Do not auto-assign a term of this taxonomy
nl-NL: Wijs geen term van deze taxonomie automatisch toe

en: Do not auto-assign a term if the user has permission for more than one term in the taxonomy
nl-NL: Wijs geen term automatisch toe als de gebruiker toestemming heeft voor meer dan één term in de taxonomie

en: If auto-assign term setting is enabled, apply it even if user does not have term assignment limitations
nl-NL: Als de instelling voor automatische toewijzing van termen is ingeschakeld, pas deze dan toe, zelfs als de gebruiker geen beperkingen heeft voor termtoewijzingen

en: Don't define an 'Approved' status, even if Status Control feature is active
nl-NL: Definieer geen 'Goedgekeurd' status, zelfs als de functie Status Controle actief is

en: If user has Nav Menu management capabilities but can't 'edit_theme_options', strip link out of wp-admin Appearance Menu instead of linking it to nav-menus
nl-NL: Als de gebruiker machtigingen voor het beheren van navigatiemenu's heeft maar niet kan 'edit_theme_options', verwijder dan de link uit het wp-admin Uiterlijk-menu in plaats van deze te koppelen aan navigatiemenu's

en: Don't credit implicit 'manage_nav_menus' capability to users who have 'edit_theme_options' or 'switch_themes' capability
nl-NL: Geef geen impliciete 'manage_nav_menus'-machtiging aan gebruikers die over de 'edit_theme_options' of 'switch_themes'-machtiging beschikken

en: Prevent non-Administrators from adding new Nav Menu items to top level (add below existing editable items instead)
nl-NL: Voorkom dat niet-beheerders nieuwe navigatiemenu-items aan het hoogste niveau toevoegen (voeg onder bestaande bewerkbare items toe in plaats daarvan)

en: For non-Administrators, new Nav Menu items default to being a child of first editable item
nl-NL: Voor niet-beheerders worden nieuwe navigatiemenu-items standaard een kind van het eerste bewerkbare item

en: Don't require any additional capabilities for management of Nav Menu settings (normally require 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' or 'publish_pages')
nl-NL: Vereis geen extra machtigingen voor het beheren van navigatiemenu-instellingen (vereist normaal gesproken 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' of 'publish_pages')

en: Eliminate extra filtering queries on Nav Menu update, even for non-Administrators
nl-NL: Elimineer extra filterquery's bij de update van het navigatiemenu, zelfs voor niet-beheerders

en: Don't allow non-Administrators to see others' unattached uploads, regardless of Permissions settings.  Their own unattached uploads are still accessible unless option 'own_attachments_always_editable' is set false
nl-NL: Sta niet toe dat niet-beheerders de niet-verbonden uploads van anderen zien, ongeacht de machtigingsinstellingen. Hun eigen niet-verbonden uploads zijn nog steeds toegankelijk, tenzij de optie 'own_attachments_always_editable' op false is ingesteld

en: Limited User Editors can assign their own role
nl-NL: Beperkte Gebruikersredacteuren kunnen hun eigen rol toewijzen

en: Post Meta fields to copy when using 'Add Author Page' dropdown on Users screen
nl-NL: Post Meta-velden om te kopiëren bij het gebruik van de 'Voeg Auteur Pagina toe' dropdown op het Gebruikersscherm

en: Manage PublishPress Permissions plugin settings.
nl-NL: Beheer de instellingen van de PublishPress Permissions-plugin.

en: Access the Teaser settings admin screen.
nl-NL: Toegang tot het Teaser instellingen admin scherm.

en: PublishPress Permissions will not apply any Extra Roles or Permissions to limit or expand viewing or editing access.
nl-NL: PublishPress Machtigingen passen geen Extra Rollen of Machtigingen toe om de weergave- of bewerkingsrechten te beperken of uit te breiden.

en: Manage other user's Permissions. Also grants capabilities for all post types and statuses.
nl-NL: Beheer de machtigingen van andere gebruikers. Geeft ook mogelijkheden voor alle posttypes en statussen.

en: Create new Permission Groups and set the name and description.
nl-NL: Maak nieuwe Machtigingsgroepen aan en stel de naam en beschrijving in.

en: Edit the name and description of existing Permission Groups.
nl-NL: Bewerk de naam en beschrijving van bestaande Machtigingsgroepen.

en: Delete Permission Groups.
nl-NL: Verwijder Machtigingsgroepen.

en: If group editing is allowed, can also modify group membership.
nl-NL: Als groepsbewerking is toegestaan, kan ook het groepslidmaatschap worden gewijzigd.

en: Assign Extra Roles or Permissions on the Edit Permissions screen.
nl-NL: Wijs Extra Rollen of Machtigingen toe op het scherm Machtigingen bewerken.

en: Set Viewing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
nl-NL: Stel Bekijkmachtigingen in voor specifieke Berichten, Categorieën of Termen.

en: Set Editing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
nl-NL: Stel Bewerkmachtigingen in voor specifieke Berichten, Categorieën of Termen.

en: Set Revision Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
nl-NL: Stel Revisiemachtigingen in voor specifieke Berichten, Categorieën of Termen.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Posts.
nl-NL: Stel "Instellen als Ouder" Machtigingen in voor specifieke Berichten.

en: Set Term Assignment Permissions.
nl-NL: Stel Term Toewijzingsmachtigingen in.

en: Set Term Management Permissions.
nl-NL: Stel Term Beheer Machtigingen in.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Categories or Terms.
nl-NL: Stel "Als Oudergroep Instellen" machtigingen in voor specifieke categorieën of termen.

en: Edit own file uploads, even if they become attached to an uneditable post.
nl-NL: Bewerk eigen bestandsuploads, zelfs als ze aan een niet-bewerkbaar bericht worden toegevoegd.

en: See other user's unattached file uploads in Media Library.
nl-NL: Bekijk de niet-bijgevoegde bestandsuploads van andere gebruikers in de Mediabibliotheek.

en: Can bypass restrictive "Set as Parent" Permissions (for all hierarchical post types).
nl-NL: Kan beperkende "Stel in als Ouder" machtigingen omzeilen (voor alle hiërarchische posttypes).

en: Do not alter the Media Library listing provided by WordPress.
nl-NL: Wijzig de weergave van de Mediabibliotheek die door WordPress wordt verstrekt niet.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_posts capability by listing uneditable drafts.
nl-NL: Op het Posts-scherm wordt een ontbrekende edit_posts-mogelijkheid voldaan door niet-bewerkbare concepten te lijsten.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_others_posts capability by listing other user's uneditable posts.
nl-NL: Op het Posts-scherm wordt een ontbrekende edit_others_posts-mogelijkheid voldaan door de niet-bewerkbare berichten van andere gebruikers te lijsten.

en: On the Pages screen, satisfy a missing edit_private_pages capability by listing uneditable private pages.
nl-NL: Op het Pages-scherm wordt een ontbrekende edit_private_pages-mogelijkheid voldaan door niet-bewerkbare privépagina's te lijsten.

en: Allow non-Administrators to Quick Edit or Bulk Edit (possibly allowing them to bypass restrictions).
nl-NL: Sta niet-beheerders toe om Snelle Bewerking of Bulk Bewerking uit te voeren (mogelijk waardoor ze beperkingen kunnen omzeilen).

en: (Statuses Pro capability)
nl-NL: (Statussen Pro-capaciteit)

en: Advanced
nl-NL: Geavanceerd

en: Advanced Settings
nl-NL: Geavanceerde Instellingen

en: Network-Wide Settings
nl-NL: Netwerkbrede Instellingen

en: Editor Options
nl-NL: Editor Opties

en: Page Structure
nl-NL: Pagina Structuur

en: Permissions Capabilities
nl-NL: Machtigingen Capaciteiten

en: Front End
nl-NL: Frontend

en: User Management
nl-NL: Gebruikersbeheer

en: Constants
nl-NL: Constanten

en: Role Integration
nl-NL: Rolintegratie

en: Nav Menu Editing
nl-NL: Navigatiemenu Bewerken

en: Miscellaneous
nl-NL: Diversen

en: Display all advanced settings
nl-NL: Toon alle geavanceerde instellingen

en: Use modern tabbed metabox interface
nl-NL: Gebruik moderne tabblad interface voor metabox

en: Delete settings on plugin deletion
nl-NL: Verwijder instellingen bij plugin verwijdering

en: Post-specific Permissions take priority
nl-NL: Post-specifieke machtigingen hebben voorrang

en: Search Results include Media
nl-NL: Zoekresultaten bevatten Media

en: Regulate access to Category archive pages
nl-NL: Reguleer toegang tot categorie archiefpagina's

en: Performance: Don't filter category / tag counts
nl-NL: Prestaties: Filter categorie / tag tellingen niet

en: Filter Menu Items
nl-NL: Menu-elementen filteren

en: Page Parent selection for editable pages only
nl-NL: Pagina ouder selectie alleen voor bewerkbare pagina's

en: Auto-assign available term if default term is unavailable
nl-NL: Wijs automatisch beschikbare term toe als standaardterm niet beschikbaar is

en: List other user's uneditable posts
nl-NL: Lijst met niet-bewerkbare berichten van andere gebruikers

en: Pages can be set or removed from Top Level by:
nl-NL: Pagina's kunnen worden ingesteld of verwijderd van Topniveau door:

en: Tag creation requires Tag edit capability
nl-NL: Tag creatie vereist bewerkingscapaciteit voor Tags

en: Type-specific Extra Roles grant all capabilities in Pattern Role
nl-NL: Type-specifieke Extra Rollen geven alle capaciteiten in Patroon Rol

en: Suppress "Private: " Caption
nl-NL: Onderdruk "Privé: " Bijschrift

en: Select Permission Groups at User creation
nl-NL: Selecteer Machtigingsgroepen bij gebruikersaanmaak

en: Permission Groups on User Profile
nl-NL: Machtigingsgroepen op gebruikersprofiel

en: Extra Roles on User Profile
nl-NL: Extra Rollen op gebruikersprofiel

en: Order Page Parent dropdown by Title
nl-NL: Orderpagina boven het dropdownmenu sorteren op Titel

en: Add taxonomy columns to Edit Posts screen
nl-NL: Voeg taxonomie kolommen toe aan het Bewerken Berichten scherm

en: Allow Renaming of uneditable Items
nl-NL: Hernoemen van niet-bewerkbare items toestaan

en: Lock custom menu items
nl-NL: Vergrendel aangepaste menu-items

en: Bulk Add Author Pages on Users screen
nl-NL: Bulk toevoegen van Auteur Pagina's op het Gebruikersscherm

en: %1$sDisable%2$s all filtering for anonymous users
nl-NL: %1$sSchakel%2$s alle filtering voor anonieme gebruikers uit

en: %1$sDo not apply%2$s metagroup permissions for Administrators
nl-NL: %1$sPas geen%2$s metagroeprechten toe voor Beheerders

en: Limit front-end category / term filtering
nl-NL: Beperk filtering van categorieën / termen aan de voorkant

en: User Search: Filter by WP role
nl-NL: Gebruiker Zoekopdracht: Filter op WP rol

en: Display Administrative Hints
nl-NL: Administratieve hints weergeven

en: Display Module Hints
nl-NL: Module hints weergeven

en: Detect Dynamically Mapped WP Roles
nl-NL: Detecteer dynamisch toegewezen WP rollen

en: Non-Administrators can set Reading Permissions for their editable posts
nl-NL: Niet-beheerders kunnen leesrechten instellen voor hun bewerkbare berichten

en: Bulk Add / Remove Groups on Users Screen
nl-NL: Bulk toevoegen / verwijderen van Groepen op het Gebruikersscherm

en: Non-Administrators can set Editing Permissions for their editable posts
nl-NL: Niet-beheerders kunnen bewerkingsrechten instellen voor hun bewerkbare berichten

en: Assign Publish Permissions separate from Edit Permissions
nl-NL: Wijs publicatierechten toe, apart van bewerkingsrechten

en: note: Plugin settings and configuration data will be deleted, but only after the last copy of Permissions / Permissions Pro is deleted.
nl-NL: opmerking: Plugininstellingen en configuratiegegevens worden verwijderd, maar alleen nadat de laatste kopie van Machtigingen / Machtigingen Pro is verwijderd.

en: The following would revert to default settings:
nl-NL: Het volgende zou terugkeren naar de standaardinstellingen:

en: The following would change from defaults to previously stored settings:
nl-NL: Het volgende zou veranderen van standaardinstellingen naar eerder opgeslagen instellingen:

en: no Page Parent filter
nl-NL: geen Pagina bovenliggende filter

en: Page Authors, Editors and Administrators
nl-NL: Pagina-auteurs, redacteuren en beheerders

en: Page Editors and Administrators
nl-NL: Pagina-redacteuren en beheerders

en: Administrators
nl-NL: Beheerders

en: When saving a post, if the default term is not selectable, substitute first available.
nl-NL: Wanneer een bericht wordt opgeslagen, als de standaardterm niet selecteerbaar is, vervang dan door de eerste beschikbare.

en: Some term-limited editing configurations require this.
nl-NL: Sommige term-beperkte bewerkingsconfiguraties vereisen dit.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with a WordPress role editor like PublishPress Capabilities.
nl-NL: Als ingeschakeld, kunnen gebruikers geen nieuwe tags voor een bericht aanmaken tenzij ze de edit_tags-mogelijkheid hebben. U kunt dit beheren met een WordPress rol-editor zoals PublishPress Capaciteiten.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with Capabilities > Capabilities > Taxonomies for any role.
nl-NL: Als ingeschakeld, kunnen gebruikers geen nieuwe tags voor een bericht aanmaken tenzij ze de edit_tags-mogelijkheid hebben. U kunt dit beheren met Capaciteiten > Capaciteiten > Taxonomieën voor elke rol.

en: Display all permission operations in a single metabox with tabs (modern UI). When disabled, each operation has a separate metabox (legacy UI).
nl-NL: Toon alle machtigingsbewerkingen in een enkele metabox met tabbladen (moderne UI). Wanneer uitgeschakeld, heeft elke bewerking een aparte metabox (legacy UI).

en: %sPosts / Pages Listing:%s %s
nl-NL: %sBerichten / Pagina's Lijst:%s %s

en: User editing capabilities apply for
nl-NL: Bewerkingsmogelijkheden voor gebruikers zijn van toepassing voor

en: any user
nl-NL: elke gebruiker

en: equal or lower role levels
nl-NL: gelijke of lagere rol-niveaus

en: lower role levels
nl-NL: lagere rol-niveaus

en: To control how Extra Roles are applied, see %1$sRole Usage%2$s.
nl-NL: Om te controleren hoe Extra Rollen worden toegepast, zie %1$sRolgebruik%2$s.

en: Defined Constant
nl-NL: Gedefinieerde Constant

en: Setting
nl-NL: Instelling

en: Available Constant
nl-NL: Beschikbare Constant

en: To modify one or more default settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
nl-NL: Om een of meer standaardinstellingen netwerkbreed te wijzigen, <strong>kopieer</strong> de volgende code in het <strong>functions.php</strong> bestand van uw thema (of een ander bestand dat altijd wordt uitgevoerd en niet automatisch wordt bijgewerkt) en wijzig deze naar wens:

en: To force the value of one or more settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
nl-NL: Om de waarde van een of meer instellingen netwerkbreed af te dwingen, <strong>kopieer</strong> de volgende code in het <strong>functions.php</strong> bestand van uw thema (of een ander bestand dat altijd wordt uitgevoerd en niet automatisch wordt bijgewerkt) en wijzig deze naar wens:

en: All settings in this form (including those on undisplayed tabs) will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
nl-NL: Alle instellingen in dit formulier (inclusief die op niet weergegeven tabbladen) worden teruggezet naar STANDAARDINSTELLINGEN. Weet u het zeker?

en: Revert to Defaults
nl-NL: Herstellen naar Standaarden

en: General
nl-NL: Algemeen

en: Taxonomies
nl-NL: Taxonomieën

en: Post Types
nl-NL: Berichttypen

en: Database Maintenance
nl-NL: Database Onderhoud

en: Enforce distinct edit, delete capability requirements for Media
nl-NL: Vereisen van aparte bewerkings- en verwijderingsrechten voor Media

en: Modify permissions for these Taxonomies:
nl-NL: Wijzig de rechten voor deze Taxonomieën:

en: Modify permissions for these Post Types:
nl-NL: Wijzig de rechten voor deze Berichttypen:

en: This causes unique capabilities to be required for editing each post type.
nl-NL: Dit vereist unieke mogelijkheden voor het bewerken van elk berichttype.

en: Nav Menus (Block)
nl-NL: Navigatiemenu's (Blok)

en: Metabox enabled
nl-NL: Metabox ingeschakeld

en: Metabox disabled
nl-NL: Metabox uitgeschakeld

en: Permissions screen enabled
nl-NL: Rechten scherm ingeschakeld

en: Permissions screen disabled
nl-NL: Rechten scherm uitgeschakeld

en: This feature allows you to restrict access to Media Library files when they are accessed via WordPress. To restrict viewing of files when they are visited directly via the URL, use the "File Access" feature.
nl-NL: Deze functie stelt u in staat om de toegang tot Media Library-bestanden te beperken wanneer ze via WordPress worden geopend. Om de weergave van bestanden te beperken wanneer ze rechtstreeks via de URL worden bezocht, gebruik de functie "Bestandstoegang".

en: Enable metabox on %s editing screen
nl-NL: Metabox inschakelen op %s bewerkingsscherm

en: Enable on Permissions screen
nl-NL: Inschakelen op Rechten scherm

en: Make Unattached Files Private
nl-NL: Maak Niet-Vastgemaakte Bestanden Privé

en: Small Thumbnails Unfiltered
nl-NL: Kleine Miniaturen Ongesorteerd

en: Compatibility Mode: Apply extra redirect
nl-NL: Compatibiliteitsmodus: Extra omleiding toepassen

en: Media File Protection
nl-NL: Bescherming van mediabestanden

en: Control direct access to Media files
nl-NL: Directe toegang tot mediabestanden controleren

en: Automatic .htaccess file management
nl-NL: Automatisch beheer van .htaccess-bestanden

en: File Access key with on-demand regeneration
nl-NL: Bestandstoegangssleutel met on-demand regeneratie

en: Pro Feature
nl-NL: Pro-functie

en: Upgrade to Pro to unlock advanced file protection capabilities
nl-NL: Upgrade naar Pro om geavanceerde bestandbeschermingsmogelijkheden te ontgrendelen

en: Learn More
nl-NL: Meer Informatie

en: Privacy & Performance
nl-NL: Privacy & Prestaties

en: Limit attachment access by post permissions
nl-NL: Beperk toegang tot bijlagen op basis van berichtenrechten

en: Make unattached files private
nl-NL: Maak niet-bevestigde bestanden privé

en: Directly control specific files
nl-NL: Specifieke bestanden direct beheren

en: Optimize your site with advanced privacy and performance controls
nl-NL: Optimaliseer uw site met geavanceerde privacy- en prestatie-instellingen

en: Advanced Integration
nl-NL: Geavanceerde integratie

en: Nginx integration support
nl-NL: Ondersteuning voor Nginx-integratie

en: Process externally uploaded files
nl-NL: Verwerk extern geüploade bestanden

en: Supports network (multisite) installs
nl-NL: Ondersteunt netwerk (multisite) installaties

en: Get advanced integration features with Nginx, FTP, and more
nl-NL: Krijg geavanceerde integratiefuncties met Nginx, FTP, en meer

en: Ready to secure your files?
nl-NL: Klaar om uw bestanden te beveiligen?

en: Upgrade to Pro and get advanced file access control with all these features and more.
nl-NL: Upgrade naar Pro en krijg geavanceerde controle over bestandstoegang met al deze functies en meer.

en: Integrations
nl-NL: Integraties

en: Compatibility Packs
nl-NL: Compatibiliteitspakketten

en: Unlock Pro Integrations
nl-NL: Ontgrendel Pro-integraties

en: Upgrade to the Pro version for optimal compatibility and prompt, professional support.
nl-NL: Upgrade naar de Pro-versie voor optimale compatibiliteit en snelle, professionele ondersteuning.

en: Admin
nl-NL: Beheerder

en: Builder
nl-NL: Bouwer

en: Community
nl-NL: Gemeenschap

en: E-Commerce
nl-NL: E-commerce

en: Events
nl-NL: Evenementen

en: Multilingual
nl-NL: Meertalig

en: Fields
nl-NL: Velden

en: Multilang
nl-NL: Meertalig

en: Active Plugin
nl-NL: Actieve plugin

en: Integration Active
nl-NL: Integratie actief

en: Upgrade to Pro to enable this integration
nl-NL: Upgrade naar Pro om deze integratie in te schakelen

en: Unlock %s integration to enhance your revisions solution.
nl-NL: Ontgrendel %s-integratie om uw revisieoplossing te verbeteren.

en: Active Plugin Integration
nl-NL: Actieve Plugin Integratie

en: Supported Plugin Integration
nl-NL: Ondersteunde Plugin Integratie

en: Enable Circles
nl-NL: Schakel Cirkels in

en: Time-limited Membership
nl-NL: Tijdgebonden Lidmaatschap

en: Membership Notifications
nl-NL: Lidmaatschapsmeldingen

en: Limit access based on post authorship and group membership for more granular permissions control.
nl-NL: Beperk toegang op basis van auteurschap van berichten en groepslidmaatschap voor meer gedetailleerde controle over machtigingen.

en: Modify viewing or editing access
nl-NL: Wijzig kijk- of bewerktoegang

en: Use any Role or Permission Group
nl-NL: Gebruik elke Rol of Machtigingsgroep

en: Circle member's capabilities apply only for other member's posts
nl-NL: De mogelijkheden van een cirkel lid gelden alleen voor berichten van andere leden

en: Upgrade to Pro to limit access based on post author relationships
nl-NL: Upgrade naar Pro om toegang te beperken op basis van relatie met de auteur van berichten

en: Create time-limited permission group memberships with automatic expiration.
nl-NL: Maak tijdgebonden lidmaatschapsgroepen met automatische vervaldatum.

en: Delay membership start date
nl-NL: Vertraag de startdatum van het lidmaatschap

en: Set membership expiration date
nl-NL: Stel de vervaldatum van het lidmaatschap in

en: Group membership grants access to content of your choice
nl-NL: Groepslidmaatschap verleent toegang tot inhoud van uw keuze

en: Go Pro for time-limited group membership
nl-NL: Ga Pro voor tijdgebonden groepslidmaatschap

en: Ready to enhance your membership features?
nl-NL: Klaar om uw lidmaatschapsfuncties te verbeteren?

en: Upgrade to Pro and get advanced membership management with circles, time-limited memberships, and more.
nl-NL: Upgrade naar Pro en krijg geavanceerd lidmaatschapsbeheer met cirkels, tijdgebonden lidmaatschappen en meer.

en: Features
nl-NL: Kenmerken

en: settings
nl-NL: instellingen

en: Active
nl-NL: Actief

en: Inactive
nl-NL: Inactief

en: User Posts Synchronization
nl-NL: Synchronisatie van Gebruikersberichten

en: Synchronize User Posts
nl-NL: Synchroniseer Gebruikersberichten

en: Bulk Create Author Posts
nl-NL: Bulkcreatie van Auteursberichten

en: Smart User Matching
nl-NL: Slimme Gebruikersmatching

en: Role-Based Synchronization
nl-NL: Rolgebaseerde Synchronisatie

en: Create Posts for Your Users
nl-NL: Maak Berichten voor Uw Gebruikers

en: Automatically generate posts for users
nl-NL: Genereer automatisch berichten voor gebruikers

en: Set up posts for existing users
nl-NL: Stel berichten in voor bestaande gebruikers

en: Produce posts for users when they register
nl-NL: Produceer berichten voor gebruikers wanneer ze zich registreren

en: Upgrade to Pro to automatically generate posts for users
nl-NL: Upgrade naar Pro om automatisch berichten voor gebruikers te genereren

en: Bulk Page Creation
nl-NL: Bulkpagina Creatie

en: Generate posts for user roles that you select
nl-NL: Genereer berichten voor gebruikersrollen die u selecteert

en: Choose how many posts to create per user
nl-NL: Kies hoeveel berichten per gebruiker te maken

en: Decide which status to use for new posts
nl-NL: Bepaal welke status te gebruiken voor nieuwe berichten

en: Upgrade to Pro to unlock bulk page creation features
nl-NL: Upgrade naar Pro om functies voor bulkpagina-creatie te ontgrendelen

en: Advanced Configuration
nl-NL: Geavanceerde Configuratie

en: Automatically detect and avoid duplicate posts
nl-NL: Detecteer automatisch en voorkom dubbele berichten

en: Add new pages to a parent page
nl-NL: Voeg nieuwe pagina's toe aan een bovenliggende pagina

en: Allow users to edit their new posts
nl-NL: Sta gebruikers toe hun nieuwe berichten te bewerken

en: Unlock advanced user synchronization features
nl-NL: Ontgrendel geavanceerde gebruikerssynchronisatiefuncties

en: Ready to automatically generate posts for your users?
nl-NL: Klaar om automatisch berichten voor uw gebruikers te genereren?

en: Upgrade to Pro and get advanced user post generation with all these features and more.
nl-NL: Upgrade naar Pro en krijg geavanceerde gebruikerspostgeneratie met al deze functies en meer.

en: Username
nl-NL: Gebruikersnaam

en: Email
nl-NL: E-mail

en: Specific Permissions %1$s
nl-NL: Specifieke machtigingen %1$s

en: Specific Permissions assigned directly to the user
nl-NL: Specifieke machtigingen rechtstreeks aan de gebruiker toegewezen

en: Specific Permissions assigned to the user or one of their groups
nl-NL: Specifieke machtigingen toegewezen aan de gebruiker of een van hun groepen

en: User Roles %1$s
nl-NL: Gebruikersrollen %1$s

en: Roles %1$s
nl-NL: Rollen %1$s

en: Roles assigned directly to the user
nl-NL: Rollen rechtstreeks aan de gebruiker toegewezen

en: Roles assigned to the user or one of their groups
nl-NL: Rollen toegewezen aan de gebruiker of een van hun groepen

en: Edit User
nl-NL: Bewerk gebruiker

en: Set Viewing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
nl-NL: Stel kijkrechten in voor specifieke berichten, categorieën of termen.

en: Set Editing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
nl-NL: Stel bewerkingsrechten in voor specifieke berichten, categorieën of termen.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Pages.
nl-NL: Stel "Stel in als ouder" rechten in voor specifieke pagina's.

en: Set Assign Term permissions.
nl-NL: Stel rechten voor het toewijzen van termen in.

en: Set "Manage This Term" permissions for specific terms.
nl-NL: Stel "Beheer deze Term" rechten in voor specifieke termen.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Categories or Terms.
nl-NL: Stel "Stel in als ouder" rechten in voor specifieke categorieën of termen.

en: Set Copy Permissions for specific Posts.
nl-NL: Stel Kopieermachtigingen in voor specifieke Berichten.

en: Permissions & Access
nl-NL: Machtigingen & Toegang

en: Full editing access for all post types. Also gives the ability to edit Permissions for user roles.
nl-NL: Volledige bewerkingsrechten voor alle posttypen. Geeft ook de mogelijkheid om de machtigingen voor gebruikersrollen te bewerken.

en: Access to the Settings screen.
nl-NL: Toegang tot het instellingen scherm.

en: Access to the Teaser screen.
nl-NL: Toegang tot het teaser scherm.

en: All Enabled and Blocked Permissions are ignored for this role.
nl-NL: Alle ingeschakelde en geblokkeerde rechten worden genegeerd voor deze rol.

en: Create Custom Groups.
nl-NL: Maak aangepaste groepen aan.

en: View Custom Groups on the Permissions screen. Also allows access to the editing screen for Custom Groups.
nl-NL: Bekijk Aangepaste Groepen op het Machtigingen-scherm. Hiermee heeft u ook toegang tot het bewerkingsscherm voor Aangepaste Groepen.

en: Delete Custom Groups.
nl-NL: Verwijder aangepaste groepen.

en: Manage members in Custom Groups.
nl-NL: Beheer leden in aangepaste groepen.

en: Set Permissions in Post or Term Editing Screen
nl-NL: Stel Rechten in bij het Bewerken van Berichten of Termen

en: Subscribers
nl-NL: Abonnees

en: Contributors
nl-NL: Bijdragers

en: Authors
nl-NL: Auteurs

en: Editors
nl-NL: Redacteuren

en: You're using PublishPress Permissions Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
nl-NL: Je gebruikt PublishPress Permissions Free. De Pro-versie heeft meer functies en ondersteuning. %sUpgrade naar Pro%s

en: Promo file not found.
nl-NL: Promo-bestand niet gevonden.

en: Upgrade to Pro to unlock seamless integration.
nl-NL: Upgrade naar Pro om naadloze integratie te ontgrendelen.

en: Posts Teaser
nl-NL: Berichten Teaser

en: Show a teaser message or login prompt for protected content. Available in PublishPress Permissions Pro.
nl-NL: Toon een teaserbericht of inlogprompt voor beschermde inhoud. Beschikbaar in PublishPress Permissions Pro.

en: Post Statuses for Editorial Workflow
nl-NL: Berichtstatussen voor redactionele workflow

en: Control access to custom post statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
nl-NL: Beheer de toegang tot aangepaste poststatussen. Deze workflow-functie is beschikbaar in PublishPress Permissions Pro.

en: Automatically generate a personal page for each user. This feature is available in PublishPress Permissions Pro.
nl-NL: Genereer automatisch een persoonlijke pagina voor elke gebruiker. Deze functie is beschikbaar in PublishPress Permissions Pro.

en: Post Visibility Statuses
nl-NL: Berichtzichtbaarheidsstatussen

en: Control access to post visibility statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
nl-NL: Beheer de toegang tot de zichtbaarheidstatussen van berichten. Deze workflow-functie is beschikbaar in PublishPress Permissions Pro.

en: License
nl-NL: Licentie

en: Version
nl-NL: Versie

en: Version info was refreshed.
nl-NL: Versie-informatie is vernieuwd.

en: Further details for your installation:
nl-NL: Verdere details voor uw installatie:

en: Your presspermit.com key has expired, but a <a href="%s">PublishPress renewal</a> discount may be available.
nl-NL: Je presspermit.com sleutel is verlopen, maar er kan een <a href="%s">PublishPress vernieuwing</a> korting beschikbaar zijn.

en: Permissions Pro was previously active. You are now running the free version, with fewer features.
nl-NL: Permissions Pro was eerder actief. Je draait nu de gratis versie, met minder functies.

en: A presspermit.com key appears to be active. <a href="%s" target="_blank">Contact us</a> for assistance in migrating your account to publishpress.com.
nl-NL: Een presspermit.com sleutel lijkt actief te zijn. <a href="%s" target="_blank">Neem contact met ons op</a> voor hulp bij het migreren van je account naar publishpress.com.

en: PublishPress Permissions Version: %1$s %2$s
nl-NL: PublishPress Permissions Versie: %1$s %2$s

en: Installation History
nl-NL: Installatiegeschiedenis

en: %s (previous install)
nl-NL: %s (vorige installatie)

en: WordPress Version: %s
nl-NL: WordPress Versie: %s

en: PHP Version: %s
nl-NL: PHP Versie: %s

en: %1$s queries in %2$s seconds. %3$s MB used.
nl-NL: %1$s queries in %2$s seconden. %3$s MB gebruikt.

en: Terms
nl-NL: Termen

en: %s Manager
nl-NL: %s Beheerder

en: You do not have permission to update that Navigation Menu
nl-NL: U heeft geen toestemming om dat Navigatiemenu bij te werken

en: You do not have permission to create new Navigation Menus
nl-NL: U heeft geen toestemming om nieuwe Navigatiemenu's te maken

en: You do not have permission to delete that Navigation Menu.
nl-NL: U heeft geen toestemming om dat Navigatiemenu te verwijderen.

en: The %s was saved, but you can no longer edit it.
nl-NL: De %s is opgeslagen, maar u kunt het niet meer bewerken.

en: Go to %s
nl-NL: Ga naar %s

en: The requested modification was processed, but you can no longer edit the post.
nl-NL: De gevraagde wijziging is verwerkt, maar je kunt het bericht niet langer bewerken.

en: You do not have permission to move the menu item "%1$s"
nl-NL: U heeft geen toestemming om het menu-item "%1$s" te verplaatsen

en: Return to Menu Editor
nl-NL: Terug naar Menu-editor

en: You do not have permission to delete the menu item "%1$s"
nl-NL: U heeft geen toestemming om het menu-item "%1$s" te verwijderen

en: You do not have permission to edit the menu item "%1$s"
nl-NL: U heeft geen toestemming om het menu-item "%1$s" te bewerken

en: Editing
nl-NL: Bewerken

en: Publishing
nl-NL: Publiceren

en: Working Copy of
nl-NL: Werkende kopie van

en: Working Copy
nl-NL: Werkende kopie

en: Submit Changes to
nl-NL: Wijzigingen indienen bij

en: Submit Changes
nl-NL: Wijzigingen indienen

en: Request
nl-NL: Verzoek

en: Create Revision of
nl-NL: Revisie maken van

en: Create Revision
nl-NL: Revisie maken

en: New Revision
nl-NL: Nieuwe Revisie

en: Submit Revision of
nl-NL: Revisie indienen van

en: Submit Revision
nl-NL: Revisie indienen

en: Submitted Revision
nl-NL: Ingediende Revisie

en: Revise
nl-NL: Herzien

en: Revision
nl-NL: Herziening

en: Assign Term
nl-NL: Term Toewijzen

en: Assignment
nl-NL: Toewijzing

en: Management
nl-NL: Beheer

en: (unpublished)
nl-NL: (niet gepubliceerd)

en: You are not permitted to manage menu locations
nl-NL: U bent niet bevoegd om menu-locaties te beheren

en: Post Approved
nl-NL: Bericht Goedgekeurd

en: Page Approved
nl-NL: Pagina Goedgekeurd

en: Limited Editing Elements feature has moved to <a href="%s">Capabilities > Editor Features</a>.
nl-NL: De functie Beperkte Bewerkingselementen is verplaatst naar <a href="%s">Machtigingen > Editor Functies</a>.

en: Limited Editing Elements feature requires <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> plugin.
nl-NL: De functie Beperkte Bewerkingselementen vereist de <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> plugin.

en: Author Search / Select
nl-NL: Auteur Zoekopdracht / Selecteer

en: select other
nl-NL: selecteer andere

en: close
nl-NL: sluiten

en: Permissions: Select this %1$s as Parent for All Post Types
nl-NL: Toestemmingen: Selecteer deze %1$s als Ouder voor Alle Berichttypen

en: Permissions: %1$s this %2$s for All Post Types
nl-NL: Toestemmingen: %1$s deze %2$s voor Alle Berichttypen

en: You do not have permission to select that Parent
nl-NL: U heeft geen toestemming om die Ouder te selecteren

en: %s author page added | %s author pages added
nl-NL[0]: %s auteur pagina toegevoegd
nl-NL[1]: %s auteur pagina's toegevoegd

en: No users selected
nl-NL: Geen gebruikers geselecteerd

en: Selected users already have specified author page
nl-NL: Geselecteerde gebruikers hebben al de opgegeven auteur pagina

en: Add Author Page&hellip;
nl-NL: Voeg Auteur Pagina&hellip;

en: make each selected user the author of a new page
nl-NL: maak elke geselecteerde gebruiker de auteur van een nieuwe pagina

en: pattern post sets default content and categories for author post
nl-NL: patroon bericht stelt standaardinhoud en categorieën in voor auteur bericht

en: pattern post sets parent, default content and template for author page
nl-NL: patroon bericht stelt ouder, standaardinhoud en sjabloon in voor auteur pagina

en: pattern page sets parent and default content for author page
nl-NL: patroon pagina stelt ouder en standaardinhoud in voor auteur pagina

en: patterned on&hellip;
nl-NL: gepatroniseerd op&hellip;

en: patterned on...
nl-NL: gepatroniseerd op...

en: Pattern ID:
nl-NL: Patroon ID:

en: enter post ID/slug
nl-NL: voer bericht ID/slug in

en: Title:
nl-NL: Titel:

en: supported tags are [username] and [userid]
nl-NL: ondersteunde tags zijn [username] en [userid]

en: Add Pages
nl-NL: Voeg Pagina's Toe

en: (select...)
nl-NL: (selecteer...)

en: Role Usage edited.
nl-NL: Rolgebruik bewerkt.

en: These optional settings customize how PublishPress Permissions applies extra roles. Your existing WP Role Definitions can be applied in two different ways:
nl-NL: Deze optionele instellingen passen aan hoe PublishPress Permissions extra rollen toepast. Je bestaande WP Roldefinities kunnen op twee verschillende manieren worden toegepast:

en: Pattern Roles convert 'post' capabilities to the corresponding type-specific capability.  In a normal WP installation, this is the easiest solution.
nl-NL: Patroonrollen converteren 'post' mogelijkheden naar de overeenkomstige type-specifieke mogelijkheid. In een normale WP-installatie is dit de gemakkelijkste oplossing.

en: With Direct Assignment, capabilities are applied without modification.
nl-NL: Met Directe Toewijzing worden mogelijkheden toegepast zonder wijziging.

en: All Role Usage settings will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
nl-NL: Alle Rolgebruik instellingen worden teruggezet naar STANDAARD. Weet u het zeker?

en: Role Usage updated.
nl-NL: Rolgebruik bijgewerkt.

en: Role Usage: %s
nl-NL: Rolgebruik: %s

en: Usage
nl-NL: Gebruik

en: no supplemental assignment
nl-NL: geen aanvullende toewijzing

en: Pattern Role
nl-NL: Patroon Rol

en: Direct Assignment
nl-NL: Directe Toewijzing

en: Post Capabilities
nl-NL: Berichtenmogelijkheden

en: Type-specific and/or status-specific equivalents of the following capabilities are included in supplemental %s roles:
nl-NL: Type-specifieke en/of status-specifieke equivalenten van de volgende mogelijkheden zijn opgenomen in aanvullende %s rollen:

en: Arbitrary Capabilities
nl-NL: Arbitraire Mogelijkheden

en: The following capabilities are included in supplemental %s roles:
nl-NL: De volgende mogelijkheden zijn opgenomen in aanvullende %s rollen:

en: Role Capabilities
nl-NL: Rolmogelijkheden

en: All capabilities defined for this WordPress role will be applied in supplemental assignments:
nl-NL: Alle mogelijkheden gedefinieerd voor deze WordPress rol zullen worden toegepast in aanvullende toewijzingen:

en: Notes regarding Pattern Roles
nl-NL: Opmerkingen over Patroon Rollen

en: Back to Role Usage List
nl-NL: Terug naar de Rol Gebruik Lijst

en: Notes
nl-NL: Opmerkingen

en: The 'posts' capabilities in a WP role determine its function as a Pattern Role for supplemental assignment to Permission Groups. When you assign the 'Author' pattern role for Pages, edit_posts and edit_published_posts become edit_pages and edit_published_pages.
nl-NL: De 'posts' mogelijkheden in een WP rol bepalen zijn functie als een Patroonrol voor aanvullende toewijzing aan Machtigingsgroepen. Wanneer je de 'Auteur' patroonrol voor Pagina's toewijst, worden edit_posts en edit_published_posts edit_pages en edit_published_pages.

en: Role capabilities defined for other post types (i.e. 'edit_others_pages', 'edit_things') are ignored unless Role Usage is set to Direct Assignment.
nl-NL: Rolmogelijkheden gedefinieerd voor andere posttypes (d.w.z. 'edit_others_pages', 'edit_things') worden genegeerd tenzij Rolgebruik is ingesteld op Directe Toewijzing.

en: If one of the default roles is deleted from the WP database, it will remain available as a pattern role with default WP capabilities (but can be disabled here).
nl-NL: Als een van de standaardrollen uit de WP-database wordt verwijderd, blijft deze beschikbaar als een patroonrol met standaard WP-mogelijkheden (maar kan hier worden uitgeschakeld).

en: No matching roles were found.
nl-NL: Geen overeenkomende rollen gevonden.

en: Media Library
nl-NL: Mediabibliotheek

en: Posts / Pages Listing
nl-NL: Berichten / Pagina's Lijst

en: List other users' files if attached to a editable post
nl-NL: Lijst van bestanden van andere gebruikers als gekoppeld aan een bewerkbaar bericht

en: List other users' files if attached to a viewable post
nl-NL: Lijst andere gebruikers' bestanden als deze zijn gekoppeld aan een bekijkbaar bericht

en: List other users' unattached files by default
nl-NL: Lijst andere gebruikers' ongekoppelde bestanden standaard

en: Edit other users' files if attached to an editable post
nl-NL: Bewerk andere gebruikers' bestanden als deze zijn gekoppeld aan een bewerkbaar bericht

en: Prevent editing files if attached to a non-editable post
nl-NL: Voorkom het bewerken van bestanden als deze zijn gekoppeld aan een niet-bewerkbaar bericht

en: Users can always edit their own files
nl-NL: Gebruikers kunnen altijd hun eigen bestanden bewerken

en: Limited Editing Elements
nl-NL: Beperkte Bewerkingselementen

en: Feature Moved
nl-NL: Functie Verplaatst

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to %1$sCapabilities > Editor Features > Element IDs%2$s for better organization and enhanced functionality.
nl-NL: De functie Beperkte Bewerkingselementen is verplaatst naar %1$sMogelijkheden > Editor Functies > Element ID's%2$s voor een betere organisatie en verbeterde functionaliteit.

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to the PublishPress Capabilities plugin. Please install %1$sPublishPress Capabilities%2$s to access this functionality.
nl-NL: De functie Beperkte Bewerkingselementen is verplaatst naar de PublishPress Capabilities-plugin. Installeer alstublieft %1$sPublishPress Capabilities%2$s om toegang te krijgen tot deze functionaliteit.

en: Current Settings:
nl-NL: Huidige Instellingen:

en: List Files
nl-NL: Lijst Bestanden

en: The following settings apply to users who are able to access the Media Library. Normally this requires the upload_files or edit_files capability.
nl-NL: De volgende instellingen zijn van toepassing op gebruikers die toegang hebben tot de Mediabibliotheek. Normaal gesproken vereist dit de upload_files of edit_files-mogelijkheid.

en: Edit Files
nl-NL: Bewerk Bestanden

en: You are not allowed to create new %s
nl-NL: U bent niet toegestaan om nieuwe %s aan te maken

en: access denied
nl-NL: toegang geweigerd

en: Approve
nl-NL: Goedkeuren

en: To read the full content, please log in to this site.
nl-NL: Om de volledige inhoud te lezen, log alstublieft in op deze site.

en: Content requires additional permissions.
nl-NL: Inhoud vereist aanvullende machtigingen.

en: Read More
nl-NL: Lees meer

en: Coverage
nl-NL: Dekking

en: Teaser Text
nl-NL: Teaser Tekst

en: Read More Notice
nl-NL: Lees Meer Bericht

en: Redirect
nl-NL: Omleiden

en: Options
nl-NL: Opties

en: Hidden Content Teaser
nl-NL: Verborgen Inhoud Teaser

en: Display mode for readable private posts
nl-NL: Weergavemodus voor leesbare privéberichten

en: Display mode for readable non-private posts
nl-NL: Weergavemodus voor leesbare niet-priveberichten

en: Feed Replacement Text (use %permalink% for post URL)
nl-NL: Vervangende tekst voor feed (gebruik %permalink% voor post-URL)

en: Login Notice Message
nl-NL: Aanmeldingsbericht

en: Hide Featured Image when Teaser is applied
nl-NL: Verberg uitgelichte afbeelding wanneer teaser wordt toegepast

en: "Hide Private" settings only apply to custom privacy (Member, Premium, Staff, etc.)
nl-NL: "Verberg Privé"-instellingen zijn alleen van toepassing op aangepaste privacy (Lid, Premium, Personeel, enz.)

en: %s is a PRO feature
nl-NL: %s is een PRO functie

en: 🔓 Unlock %s
nl-NL: 🔓 Ontgrendel %s

en: This feature is available in PublishPress Permissions PRO
nl-NL: Deze functie is beschikbaar in PublishPress Permissions PRO

en: Upgrade to PRO
nl-NL: Upgrade naar PRO

en: Compare Features
nl-NL: Vergelijk Functies

en: All post teaser settings were updated.
nl-NL: Alle instellingen voor post teaser zijn bijgewerkt.

en: All post teaser settings were reset to defaults.
nl-NL: Alle instellingen voor post teaser zijn teruggezet naar de standaardinstellingen.

en: Teaser Settings
nl-NL: Teaserinstellingen

en: Display for readable private posts:
nl-NL: Weergeven voor leesbare privéberichten:

en: Full Content
nl-NL: Volledige inhoud

en: Excerpt Only
nl-NL: Alleen uittreksel

en: Title Only
nl-NL: Alleen titel

en: Display for readable non-private posts:
nl-NL: Weergeven voor leesbare niet-priveberichten:

en: Feed Replacement Text:
nl-NL: Vervangende tekst voor feed:

en: Use %s for post URL
nl-NL: Gebruik %s voor post-URL

en: Select Post Type to Configure
nl-NL: Selecteer posttype om te configureren

en: Choose which post type you want to configure teaser settings for.
nl-NL: Kies welk posttype je wilt configureren voor teaserinstellingen.

en: Pages and custom post types are available in %sPRO%s
nl-NL: Pagina's en aangepaste posttypes zijn beschikbaar in %sPRO%s

en: WordPress default. Show "Page not found" screen
nl-NL: WordPress standaard. Toon "Pagina niet gevonden" scherm

en: Teaser text
nl-NL: Teasertekst

en: Use content before Read More link as teaser text
nl-NL: Gebruik inhoud vóór de Lees meer-link als teasertekst

en: Use Excerpt as teaser text
nl-NL: Gebruik uittreksel als teasertekst

en: Use Excerpt or pre-More as teaser text
nl-NL: Gebruik uittreksel of pre-More als teasertekst

en: Use Excerpt, pre-More or First X Characters as teaser text
nl-NL: Gebruik uittreksel, pre-More of Eerste X tekens als teasertekst

en: Redirect to another post
nl-NL: Omleiden naar een ander bericht

en: No teaser will be applied
nl-NL: Er zal geen teaser worden toegepast

en: Use configured teaser text to replace or supplement content
nl-NL: Gebruik de geconfigureerde teasertekst om inhoud te vervangen of aan te vullen

en: Show a "Read More" link that requires login
nl-NL: Toon een "Lees Meer" link die inloggen vereist

en: Use the post excerpt as teaser content
nl-NL: Gebruik het berichtfragment als teaserinhoud

en: Use excerpt or content before More tag
nl-NL: Gebruik fragment of inhoud voor de Meer-tag

en: Show the first X characters of the post content
nl-NL: Toon de eerste X tekens van de berichtinhoud

en: Redirect users to another page when they try to access restricted content
nl-NL: Omleiden van gebruikers naar een andere pagina wanneer ze proberen toegang te krijgen tot beperkte inhoud

en: Use first X characters of content as teaser text
nl-NL: Gebruik de eerste X tekens van de inhoud als teasertekst

en: Use excerpt or first X characters of content
nl-NL: Gebruik fragment of de eerste X tekens van de inhoud

en: Teaser Settings for %s
nl-NL: Teaserinstellingen voor %s

en: Teaser Type:
nl-NL: Teasertype:

en: Read More links, excerpts, and redirects are available in %sPRO%s
nl-NL: Lees Meer-links, fragmenten en omleidingen zijn beschikbaar in %sPRO%s

en: Show only the first
nl-NL: Toon alleen de eerste

en: Chars
nl-NL: Tekens

en: characters
nl-NL: tekens

en: characters (leave empty for full excerpt)
nl-NL: tekens (laat leeg voor volledig fragment)

en: Teaser Application:
nl-NL: Teasertoepassing:

en: List and Single view
nl-NL: Lijst- en enkele weergave

en: Single view only
nl-NL: Alleen enkele weergave

en: User Application:
nl-NL: Gebruikersapplicatie:

en: Both
nl-NL: Beide

en: Not Logged In Users
nl-NL: Niet-ingelogde gebruikers

en: Logged In Users
nl-NL: Ingelogde gebruikers

en: Navigation Menus:
nl-NL: Navigatiemenu's:

en: Display links if user doesn't have access
nl-NL: Toon links als gebruiker geen toegang heeft

en: Hide links if user doesn't have access
nl-NL: Verberg links als gebruiker geen toegang heeft

en: Private Posts:
nl-NL: Privéberichten:

en: Apply Teaser to Private Posts
nl-NL: Pas teaser toe op privéberichten

en: Hide Private Posts if user doesn't have access
nl-NL: Verberg privéberichten als gebruiker geen toegang heeft

en: Hide for Custom Visibility
nl-NL: Verberg voor aangepaste zichtbaarheid

en: Featured Image:
nl-NL: Uitzonderlijke afbeelding:

en: Show featured image
nl-NL: Toon uitgelichte afbeelding

en: Hide featured image when teaser is applied
nl-NL: Verberg uitgelichte afbeelding wanneer teaser is toegepast

en: Teaser Message Style:
nl-NL: Teaserberichtstijl:

en: Use Default Teaser Message Style
nl-NL: Gebruik standaard teaserberichtstijl

en: Use Custom Teaser Message Style
nl-NL: Gebruik aangepaste teaserberichtstijl

en: Choose whether to use the default message style or customize the appearance of teaser messages.
nl-NL: Kies of je de standaard berichtstijl wilt gebruiken of de weergave van teaserberichten wilt aanpassen.

en: Teaser Message
nl-NL: Teaserbericht

en: Replace the post content entirely with custom content for users who don't have access.
nl-NL: Vervang de inhoud van de post volledig door aangepaste inhoud voor gebruikers die geen toegang hebben.

en: This field is required.
nl-NL: Dit veld is verplicht.

en: Replace Post Content With:
nl-NL: Vervang de inhoud van de post met:

en: Insert a login form by using %s[login_form]%s shortcode.
nl-NL: Voeg een inlogformulier in met behulp van %s[login_form]%s shortcode.

en: Teaser Text Configuration
nl-NL: Configuratie van teaser tekst

en: Configure custom teaser text for this post type.
nl-NL: Configureer aangepaste teaser tekst voor dit posttype.

en: post title
nl-NL: posttitel

en: post content
nl-NL: inhoud van de post

en: Before %s:
nl-NL: Voor %s:

en: After %s:
nl-NL: Na %s:

en: Redirect Settings
nl-NL: Redirectinstellingen

en: Redirect functionality is available in PRO
nl-NL: Redirectfunctionaliteit is beschikbaar in PRO

en: Automatically redirect users to a login page or custom page when they try to access restricted content.
nl-NL: Stuur gebruikers automatisch door naar een inlogpagina of aangepaste pagina wanneer ze proberen toegang te krijgen tot beperkt inhoud.

en: Redirection
nl-NL: Omleiding

en: Target Post Type
nl-NL: Doelposttype

en: Select Post
nl-NL: Selecteer post

en: Not Logged In:
nl-NL: Niet ingelogd:

en: No redirect
nl-NL: Geen omleiding

en: Redirect to WordPress login
nl-NL: Omleiden naar WordPress inlog

en: Redirect to a custom post
nl-NL: Omleiden naar een aangepaste post

en: This is a custom login page
nl-NL: Dit is een aangepaste inlogpagina

en: After the user logs in, they will be redirected back to the original post they were viewing.
nl-NL: Nadat de gebruiker is ingelogd, worden ze teruggeleid naar de oorspronkelijke post die ze aan het bekijken waren.

en: Logged in Users:
nl-NL: Ingelogde gebruikers:

en: Message for Blocked Users
nl-NL: Bericht voor geblokkeerde gebruikers

en: Customize the message shown to users who are blocked from viewing the full content when using the "Read More" teaser type.
nl-NL: Pas het bericht aan dat aan gebruikers wordt getoond die geblokkeerd zijn om de volledige inhoud te bekijken wanneer ze het "Lees Meer"-teasertype gebruiken.

en: This message will be displayed in a styled notice box above the teaser content for users who are not logged in.
nl-NL: Dit bericht wordt weergegeven in een gestileerde kennisgeving boven de teaserinhoud voor gebruikers die niet zijn ingelogd.

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "Excerpt" teaser type.
nl-NL: Pas het inlogbericht aan dat wordt getoond aan niet-ingelogde gebruikers wanneer ze het "Fragment"-teasertype gebruiken.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the excerpt teaser content for users who are not logged in.
nl-NL: Dit bericht wordt weergegeven in een gestileerde kennisgeving onder de fragment teaserinhoud voor gebruikers die niet zijn ingelogd.

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "First X Characters" teaser type.
nl-NL: Pas het inlogbericht aan dat wordt getoond aan niet-ingelogde gebruikers wanneer ze het "Eerste X Tekens"-teasertype gebruiken.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the truncated content teaser for users who are not logged in.
nl-NL: Dit bericht wordt weergegeven in een gestileerde kennisgeving onder de ingekorte inhoud teaser voor gebruikers die niet zijn ingelogd.

en: Teaser Message Style Customization
nl-NL: Aanpassing van de stijl van teaserberichten

en: Customize the appearance of teaser message displayed to blocked users.
nl-NL: Pas het uiterlijk aan van het teaserbericht dat wordt weergegeven aan geblokkeerde gebruikers.

en: Background Color:
nl-NL: Achtergrondkleur:

en: Text Color:
nl-NL: Tekstkleur:

en: Border Color:
nl-NL: Randkleur:

en: Border Width (px):
nl-NL: Randbreedte (px):

en: Border Position:
nl-NL: Randpositie:

en: Left
nl-NL: Links

en: Right
nl-NL: Rechts

en: Top
nl-NL: Boven

en: Bottom
nl-NL: Onderkant

en: All Sides
nl-NL: Alle Zijden

en: Border Radius (px):
nl-NL: Randradius (px):

en: Font Size (px):
nl-NL: Lettergrootte (px):

en: Live Preview
nl-NL: Live Voorbeeld

en: This is how the teaser message will appear on your site. Changes update in real-time.
nl-NL: Dit is hoe het teaserbericht op uw site zal verschijnen. Wijzigingen worden in real-time bijgewerkt.

en: No Teaser
nl-NL: Geen Teaser

en: Configured Teaser Text
nl-NL: Geconfigureerde Teaser Tekst

en: This is a PRO feature
nl-NL: Dit is een PRO functie

en: %s is available in PRO
nl-NL: %s is beschikbaar in PRO

en: Select a page
nl-NL: Selecteer een pagina

en: Select terms
nl-NL: Selecteer termen

en: <strong>This plugin can be deleted.</strong>
nl-NL: <strong>Deze plugin kan worden verwijderd.</strong>

[ctx: user]
en: Select &gt;
nl-NL: Selecteer &gt;

[ctx: user]
en: &lt; Unselect
nl-NL: &lt; Deselecteer

[ctx: count]
en: Users
nl-NL: Gebruikers

[ctx: count]
en: Specific Permissions
nl-NL: Specifieke Machtigingen

[ctx: count]
en: Extra Roles
nl-NL: Extra Rollen

[ctx: groups per page (screen options)]
en: Groups
nl-NL: Groepen
